Jump to content
Timmy

Srbija na putu za Rio

Recommended Posts

Mors

Halvarde, Filip Ude ne učestvuje na OI, ali je tu Mario Možnik, koji ima medalje sa SP u gimnastici, a čak je i jedan element nazvan po njemu. Susjedi imaju šanse za medalju: Perković zlato, vaterpolo i rukomet mogu uzeti možda medalju, veslanje će verovatno uzeti a moguće i jedrenje, onda imaju od strelaca Pejčićku i dvoje u trapu ali pitanje je, kao i Zaninovićke u tekvondou. Može i Blanka do medalje. A po meni iznenadjenje upravo moze da bude pomenuti Moznik.

Mors

Moja greška izvinjavam se, videh sad da Filip Ude učestvuje. Bio sam ubedjen da je Možnik izborio normu a ne Ude ne znam zašto.

Parsons

interesantno je da komsije imaju skakacicu u vodu na oi, ne secam se da je ikad ijedna yu ili ex yu ekipa imala predstavnika u tom sportu. 

Khalid al-Muwalid

interesantno je da komsije imaju skakacicu u vodu na oi, ne secam se da je ikad ijedna yu ili ex yu ekipa imala predstavnika u tom sportu. 

Imali smo mi nekog u Barseloni ili, možda, Atlanti (preko specijalne pozivnice, naravno). Legenda kaže da je skočio lastu :D

miki.bg

Pa dobro, i da ode, šta sad. I za nas igraju Prlainović, Subotić, igrali su Bodiroga, Radmanović, Savo Milošević, vesla Benedek. Neka ide svako gdje mu je ljepše i gdje ima bolje uslove, ne treba sad praviti tragediju i sjeći vene, šta god ko odluči to treba da se poštuje. Meni je zanimljivije kako će se stvari odmotavati u OKS nakon Rija.

Što Bodiroga, pa on je rođen u Srbiji?

Halvard

Imali smo mi nekog u Barseloni ili, možda, Atlanti (preko specijalne pozivnice, naravno). Legenda kaže da je skočio lastu :D

Imali smo čak dvojicu u Atlanti, sećam se da je jedan bio poslednji u svojoj disciplini, a drugi tek nešto neznatno bolji. Jedan od njih sad radi kao stručni konsultant na Eurosportu.

Tada smo poslednji put imali predstavnika u dizanju tegova, a imali smo i takmičarku u mačevanju.