Jump to content
gospa buba

Nasilje u politici

Recommended Posts

Schmeling

Da parafraziram coveka sa kojim Suvakov sedi u izvrsnoj vlasti: a sta je trebalo, da ga tuku jastucima? 

A ko ga je tukao? Neki ozlojeđeni prosvetni radnici koji su ostali bez posla/plate?

JozoMujica

A ko ga je tukao? Neki ozlojeđeni prosvetni radnici koji su ostali bez posla/plate?

Da, stvarno, ko ga je i zašto tukao?

Аврам Гојић

Ne znam ko ga je tukao i ne zanima me. Samo mi zaigra brk kada vidim da neko ko vrsi nasilje (a pretnja hiljadama ljudi da ce ih otpustiti zato sto sprovode svoje zakonsko pravo jeste nasilje, i to vece od ovog koje je on preziveo) oseti taste of his own medicine.

Braća Strugacki

suočavanje sa problemom tri tela na jedan sasvim novi način  :(

akibono

Ako nije nekom dužan neke pare, ovo pretabavanje bi moglo da bude povezano sa privatnim fakultetima i sl. (eks-segamega i taj rad)... poslednje pojavljivanje u javnosti mu je bilo pre dva dana u vezi akretidacija, para, programa, pažljivosti studenata prilikom biranja fakulteta i sl.

Inače neopravdavam štangliranje u principu  :fantom:

desboj

sa čovekom koji je ubio 6 miliona Jevreja?

Strašnije zvuči kad se titulari sa 30 miliona mrtvih Slovena. Bar meni. A realno nije poređenje na mestu.

Hella

i hitler je počeo s maloprodajom smrti prvo dahau pederi invalidi i intelektualci pa je tek kasnije posle došao aušvic na vodi e tako sad ovaj počinje s prosvetarima mmw :fantom:

Muwan

Vasin stav se može podržati ako su ovog olupali neki od onih nastavnika kojima je pretio otkazom. Za šta su šanse nekih 0,2%. Dobio je po mandolini zbog nekih privatnih kombina i to ne nužno njegovih.

Аврам Гојић

Vasin stav se može podržati ako su ovog olupali neki od onih nastavnika kojima je pretio otkazom. Za šta su šanse nekih 0,2%. Dobio je po mandolini zbog nekih privatnih kombina i to ne nužno njegovih.

Ma znam. Jedna gruba i nelegitimna sila srela drugu. Naravno da sam ovo "ruke vam se pozlatile" rekao flejma radi. U realnosti, ovo je za mene obracun orkova iz Ortanka i Barad-dura, ne osecam nista prema zrtvama u takvim sporovima, osim malo instinktivnog likovanja kada neko od njih oseti kako izgleda kada se nadjes na udaru bezlicne i nemilosrdne sile.

Budja

nije u pitanju ideologija nego bahato, zversko raspolaganje tudjim zivotima i imovinom, kao da mu je to dedovina. zao mi ga je koliko i Milanovica.

Jebi ga, Vaso, zbog jednog tvita ih poistovecujes. To nije fer.

I naravno da Gasic i Slina i DJV (pogotovo) i Psiholabud kao nosioci nasilja u javnom diskursu zasluzuju stangle malo vise od u javnosti anonimnog zamenika ministra prosvete koji se proslavio 1 tvitom. Nije li prebijanje anonimnog cinovnika upravo znak nemoci i straha, onog koji tako lepo neguje Psiholabud? Izadji na crtu Vucicu i Slini a ne nekom Suvakovu.

I naravno da je Milanovic ovom drustvu naneo daleko vise zla nego 1 tvit.

Na reganovstinu/libekovstinu se odgovara na drugi nacin.

Bezveze vas je navukao Smeling, koji je to jedva docekao.

Edited by Budja

slow

Ja se gnušam svakog nasilja. I volim štanglice i ne volim štangle.

A Vasa je huligan u duši.

Edited by slow

salerokada

+1

Schmeling

+1

Ne, naravno da ne može da se podrži ni ako ga je olupao neko od nastavnika. Jer onda Dinkića ili Tadića može da olupa svako ko je za vreme njihove vlasti dobio otkaz. 

gospa buba

Ako nije nekom dužan neke pare, ovo pretabavanje bi moglo da bude povezano sa privatnim fakultetima i sl. (eks-segamega i taj rad)...

tako naslucuju kuloari, koliko chujem. videcemo.

Muwan

Ne, naravno da ne može da se podrži ni ako ga je olupao neko od nastavnika. Jer onda Dinkića ili Tadića može da olupa svako ko je za vreme njihove vlasti dobio otkaz. 

Dinkić i Tadić su se godinama sistematski useravali u život svojim sugrađanima i gazili ih kao da su nekakvi niži oblici života, tako da ne vidim zbog čega ih uzdižeš na nekakav pijedestal.

Pride ne govorimo o nekom ko je sticajem okolnosti dobio otkaz za vreme njihove vlasti nego o stotinama hiljada ljudi koji su izbačeni na ulicu i ostavljeni bez realne mogućnosti zaposlenja prevashodno i isključivo zbog njihove politike koja je glasila i uvek će glasiti da oni ima da se obogate makar svi ostali pocrkali od gladi. Takva akcija ume da proizvede određenu reakciju i na kraju će je i proizvesti.

• Create New...