Jump to content
Sign in to follow this  
gospa buba

Nasilje u politici

Recommended Posts

Аврам Гојић

Pogledaj malo u kom smeru idu njegova razmišljanja

da, ima i ovaj tvit tu:

Ovako je to resavao Regan! http://en.wikipedia.org/wiki/Professional_Air_Traffic_Controllers_Organization_%281968%29#August_1981_strike 

5 retweets6 favorites
Reply
 Retweet5
 Favorite6
Follow
More

obican tarzancic u Vucicevoj bulji, a hoce da bude Regan. more mrs.

Edited by Грешни Василије

ljakse

Neverovatno šta se radi ovde. 

+1

predlažem da izglasamo jednog vrhunskog stručnjaka sa PPP, da ti zvanično poželi da budeš bez posla do kraja života :fantom: bez nasilja, naravno

Schmeling

Rekoh, skini mi se, necu da polemisem o ovome, onima koji na taj nacin raspolazu tudjim platama i zivotima zelim da umru vristeci od muka, radujem se svakom zlu koje ih zadesi, gledao bi ih mirno kako se dave,  i to je cela prica.

Ne, cela priča je da ovakvim pristupom daješ pun legitimitet onima koji probleme rešavaju štanglama. 

Civilizacijski minimum je da se sa neistomišljenicima ne razračunavamo štanglama. 

Kad jednom siđemo ispod toga, gubimo pravo da raspravljamo i o Vučiću, i o Verbiću, i o Šuvakovu. 

JozoMujica

https://twitter.com/msuvakov

Pogledaj malo u kom smeru idu njegova razmišljanja, pa onda da pričamo o Vasiliju koji likuje nad tim što su čoveka premlatili degenerici sa štanglama. 

Neverovatno šta se radi ovde. 

Video.

Schmeling

+1

predlažem da izglasamo jednog vrhunskog stručnjaka sa PPP, da ti zvanično poželi da budeš bez posla do kraja života :fantom: bez nasilja, naravno

Znači OK je što su ga likovi isprebijali štanglama. I OK je što je mogao da umre, recimo, od izliva krvi u mozak?

Jebote, jebote...

Аврам Гојић

Ne, cela priča je da ovakvim pristupom daješ pun legitimitet onima koji probleme rešavaju štanglama. 

Civilizacijski minimum je da se sa neistomišljenicima ne razračunavamo štanglama. 

Kad jednom siđemo ispod toga, gubimo pravo da raspravljamo i o Vučiću, i o Verbiću, i o Šuvakovu. 

Boli me kurac.

Аврам Гојић

Znači OK je što su ga likovi isprebijali štanglama. I OK je što je mogao da umre, recimo, od izliva krvi u mozak?

Jebote, jebote...

Pazi da se ne rasplacem.

Schmeling

Znači, sasvim ti je opravdano što su ga umlatili štanglama, i bilo bi ti sasvim OK da je umro od izliva krvi u mozak, recimo? I misliš da, ako neko prebije nekog na ulici, može da priloži tvit prebijenog kao OPRAVDANJE za životinjski čin koji je napravio?

Hella

Drugo, Šuvakov je vrhunski naučnik, pa onda sve ostalo.

i hitler je bio vrh slikar pa onda sve ostalo :fantom:

image.jpg

Schmeling

Boli me kurac.

Ti ništa ne kapiraš. Ovim daješ legitimitet da tebe neko pretuče sutra na ulici, i da posle toga postuje neki tvoj tvit ili post KOJI MU SE IDEOLOŠKI NIJE SVIDEO kao OPRAVDANJE za prebijanje. 

JozoMujica

Znači, sasvim ti je opravdano što su ga umlatili štanglama, i bilo bi ti sasvim OK da je umro od izliva krvi u mozak, recimo? I misliš da, ako neko prebije nekog na ulici, može da priloži tvit prebijenog kao OPRAVDANJE za životinjski čin koji je napravio?

Jebe mi se za bilo koga Vučićevog.

Je l ti bilo žao i Milanovića?

Edited by JozoMujica

Аврам Гојић

+10000000000000000000000

sto se mene tice, sam je skocio medju stangle.

Edited by Грешни Василије

ljakse

Šta ti je odsustvo sa foruma, ode tvrdi levičar, vrati se surovi libos :fantom:

Schmeling

Jebe mi se za bilo koga Vučićevog.

Je l ti bilo žao i Milanovića?

U međuvremenu, na SrbinPower forumu:

"Jebe mi se za bilo koga Pajtićevog. Zaslužuje štanglu u glavu. Je l ti bilo žao i Đinđića?"

Je l kapirate vi šta radite?

Sign in to follow this  

• Create New...