Jump to content
gospa buba

Nasilje u politici

Recommended Posts

gospa buba

izmarisalo ministra kulture.

ne mogu da reshim shta bi trebalo da kazem, osim da sam nominalno protiv nasilja. a da se ne pominju djavoli i tikve :(

razmislicu josh malo :unsure:

Edited by gospa buba

Pontijak

pa ministar kulture je vec imao verbalne sukobe sa komsijom i prijavio je verbalne pretnje policiji pa mu je dodeljena policijska pratnja tj zastita, tako pisalo u novinama svojevremeno

koja smo mi drzava kada se u vestima pojavljuje da se ministar kulture potukao sa komsijom, ovo je vec nadrealno

Edited by Pontijak

akibono

izdominirao treći komšija sa onim "slabo mi njih obojcu ovde viđamo"  :lolol:

mora da je bio jak fajt, mada kulturni ministar ima onoliku glavu - teško ga pogoditi...

MancMellow

koja smo mi drzava kada se ministar kulture potukao sa komsijom

asterix-huge-fight-37036293789.jpeg

Friend
:lolol:

gospa buba

koja smo mi drzava kada se u vestima pojavljuje da se ministar kulture potukao sa komsijom, ovo je vec nadrealno

da citiram poetskog velikana: ja tu neb nishta mijenjo -_-

ili, malo vishe u prozi: vruce je pod reflektorima. kao precednik filharmonije, mogao bi da se taba proizvoljno ^_^

Tpojka

asterix-huge-fight-37036293789.jpeg

:thumbsup:

salerokada

Pretučen pomoćnik ministra prosvete

Pomoćnik ministra prosvete Milovan Šuvakov pretučen je jutros kada je krenuo na posao i trenutno se nalazi u Urgentnom centru sa povredama glave, rekao je ministar Srđan Verbić.

Osobe sa kapuljačama i štanglama prebile su čoveka koji se sada nalazi u Urgentnom centru, svestan je, ali danas sigurno neće biti pušten kući, rekao je Verbić na sednici Nacionalnog saveta za visoko obrazovanje.

On je dodao da napad na Šuvakova neće zaustaviti reformu visokog obrazovanja.

Tihajeza

Šta je ovo? Revolucija je počela odakle smo se najmanje nadali, od komšija?

gospa buba

auuu. tek sad vidim. najebashe shtreberi samo tako :o

(da ne budem bezobrazna, poshto sam nominalno protiv fizichkog nasilja -_-, bio je juche 1 lep komentar negde, parafraziram: plivachko takmichenje se  ne organizuje u septichkoj jami, ne samo da nema uslova za plivanje, nego niko normalan ni ne zeli da uchestvuje :()

Edited by gospa buba

gospa buba

Čekaj, što ovo neko ne briše, ne kapiram? Zašto je dopušteno ovako nešto?

jebemliga, pretpostavlja se da nije. no takodje smatram da oni sad imaju vece probleme nego da prate shta-sanja-a-shta-mu-se-deshava vasilije greshnik <_<

kad domacin kuce izjavi da je bolje da nastavnici daju otkaze, jer od plate ionako ne mogu da zive, razni momenti ulaze u igru... ne kazem da je lepo. ali se deshava.

iz ministarstva na mejlove umeju da odgovore i sa da i sa ne i sa obecanje ludom radovanje i sa nemate pojma shkolujte se (parafraziram sve, naravno, ali to je sushtina). to je taj sheldonovski britki duh, novi manir u ophodjenju, koji prost narod ne razume...

obrishite. zashtitite vasilija, da ne orogati bezveze. ima ova drzava i vece probleme, ne treba joj skretati paznju -_-

Edited by gospa buba

Tihajeza

Ako je tako vrhunski pametan, što se hvatao sa Vučićem, Slinom i ekipom?

Ne branim nasilje, ali ne bih se klela u pamet čoveka, kome je Vučić šef, i još je pristao samovoljno na to.

Аврам Гојић

Ti ništa ne kapiraš. 

Ne znam na koju foru kapiraš da si išta bolji od onih koji bi ovo radili na SrbinInfo da je neko pretukao Pajtića štanglama. 

Rekoh, skini mi se, necu da polemisem o ovome, onima koji na taj nacin raspolazu tudjim platama i zivotima zelim da umru vristeci od muka, radujem se svakom zlu koje ih zadesi, gledao bi ih mirno kako se dave,  i to je cela prica.

• Create New...