Jump to content
Sign in to follow this  
BlackGeorge

Dragaš političar

Recommended Posts

MancMellow

:D

priznajem da mi je jedan od glavnih izvora informisanja ovaj forum. 

Postoji razlog zašto o njemu nisi čitao na ovom forumu :D

koksy

da ne bi foruma, zajeba se  Džordž.

znači, ili za NOPO ili crtanje falusa. :lolol:

radisa

To je kao da kazes da je Milovan Brkic dobar novinar.

Šta fali Brkiću? :fantom:

Anonymous

Šta fali Brkiću? :fantom:

+1

Onaj njegov tekst kako je Đinđić karao Forcanovu na nekom radnom stolu u Jugohemiji, a koji je Batić advokat priložio LDP-ovoj tužbi protiv Miškovića, je pravi dragulj srpskog novinarstva.

kobni zelaya

Evo nečega što ide u prilog Crnom Đorđu

Način na koji danas zloupotrebljava tragediju roditelja ubijenog mladića je najgore lešinarenje tog ostrašćenog julovca, Maminog ljubimca, poltrona i gnjidice, koji je klečao pred Mamom i ljubio joj  stopala, kuneći se da je veći komunista od Marksa, Lenjina i Tita  zajedno, preklinjući Mamu da ga ostavi u politbirou kao glavnog  komesra za uništavanje medija i  srpske kulture, koji je pred kamerama  svoje bedne televizije izlazio da brani mostove od NATO bombi,  izigravajući pinkovanog Čegevaru, koji se kleo da će odbraniti  socijalizam i komunizam u Srbiji, usput prazneći  kase javnih  preduzeća i otimajući sve što mu je Mama poverila, šireći kič,  prostakluk, primitivizam, vulgarnost, banalnost i ludilo.

Utvara

+1

Onaj njegov tekst kako je Đinđić karao Forcanovu na nekom radnom stolu u Jugohemiji, a koji je Batić advokat priložio LDP-ovoj tužbi protiv Miškovića, je pravi dragulj srpskog novinarstva.

Auh koji treš! Jel ima to negde da se pročita, kada je to bilo? Brkićeva ostrašćena pljuvanja sa dozom seksualnih aluzija koje proviruju su fantastično štivo. Mentalni sklop DBovskog pandura koji ljudima viri kroz ključaonicu spavaće sobe.

akibono

to mu dodje ko romansirana biografija. i svakako je zaboravljena njegova veza sa narodom i podrska onima koje su svi odbacili, takozvanim malim akcionarima od kojih je uzimao "nesto sitno" i "koliko daju" da bi zastupao njihove interese u sporu sa zlim korporacijama i tajkunima koji su nam uzeli sve.

pa tako sitnis po sitnis, a akcionari cekaju ispred vrata kancelarije u mutapovoj, za nista. 

+ 1

On i Branko Pavlović (http://brankopavlovic.com), rođena braća od različitih majki  :lolol:

Uvale se tim nesrećnicima iz raznih mrtvih mega-firmi kojih ima po par hiljada i naplate 1.500 dinara po glavi da im budu 'pravni zastupnici'... 

Umeju da smisleno pričaju i drže neku svoju politiku, a usput su i dosta aktivni po netu i lokalnim medijima - mogu ljudi lako da se prevare!

Ja sam onomad odgledao celu emisiju gde su se Dragaš i Radulović toliko slagali da su takoreći dopunjavali jedan drugom rečenice, zamalo i neki seks da padne od bliskosti! Usput su skakali po kičmi nesretnom Radunu, dobro je živ ostao :)

https://youtu.be/MLePywppNhc

slow

Ne ulazim u lik i delo Dragaša, ali su mi neke njegove analize privatizacije izgledale dosta smislenim. Ne bih mu nikad dao da raspolaže ni jednim jedinim dinarom (lično ne uliva poverenje, naprotiv) ali to ne negira solidan kvalitet njegovih ekonomskih analiza naših (ne)prilika.

Strašno je sivilo ekonomske struke kod nas. Toliki analfabetizam nije zastupljen u drugim oblastima, ne možeš na prste jedne ruke da nabrojiš kvalitetne stručnjake iz ekonomije. Blagi užas. Što je najstrašnije, ako neko i jeste stručan fali mu nešto drugo, najčešće moralni integritet i poštenje.

Edited by slow

Takeshi

on obicno nekoga intenzivno napada, pa odjednom prestane.

milovan brkic taktika.

Hella

Đinđić karao Forcanovu na nekom radnom stolu u Jugohemiji

e baš nije nego su polno opštili na fotelji u premijerskom kabinetu :fantom:

Edited by Hella

Eraserhead

Meni u tom citatu deluje da se smako s uma. Ne shvatam ni sta bi bio taj njegov neoliberalizam ni ko su ti neoliberali o kojima prica.

BlackGeorge

Meni u tom citatu deluje da se smako s uma. Ne shvatam ni sta bi bio taj njegov neoliberalizam ni ko su ti neoliberali o kojima prica.

tekst je prilično dugačak, mislim da je pisao još pre godinu dana.ja mislim da je priličnno dobar i pogađa poentu. trebao bi ipak da ga pročitaš pa prosudi posle...ako te ne mrzi da tražiš. :D

Edited by BlackGeorge

Eraserhead

tekst je prilično dugačak, mislim da je pisao još pre godinu dana.ja mislim da je priličnno dobar i pogađa poentu. trebao bi ipak da ga pročitaš pa prosudi posle...ako te ne mrzi da tražiš. :D

Ne mrzi me i citao sam do ovoga:

Ekonomske ubice su najmljene da unište državu, naciju i porodicu, radi uspostavljanja Novog svetskog poretka.

Debil.