Jump to content
Sign in to follow this  
BlackGeorge

Dragaš političar

Recommended Posts

Dr Arslanagić

Kredibelan covek, sta hvali?

+1

Мада многи заборављају да је управо Кредибел банка помогла превод и штампање епохалне књиге Карла Попера, Слободбо друштво и његови непријатељи. :fantom:

BlackGeorge

Kredibelan covek, sta hvali?

ouch, credibel banka.. još jedan crveni karton :D

Eraserhead

hu d fak je dragas?

Neka ne znas, uzivaj i ne googlaj. :D

ajgor

šta vam je on skrivio pa ga toliko mrzite? možda to što je bio i savetnik zoranu djindjiću? ne vidim da se nešto eksponirao za ovih 15 godina od kada imamo demokratiju. Ali zato smo sve ostale itekako videli na delu. Dobro, bio je pre 15 godina direktor karić banke, i? šta onda? Počeo čovek da se bavi privatnim biznisom, napustio je politiku još pre više od 10 godina. koji je još njegov greh osim toga (direktor karić banke)? možda to što je bio i savetnik zoranu djindjiću? možda je to neki smrtni greh koji nosi na duši...

Ne petnaest, već skoro dvadeset pet, čim je banka otvorena 

morgana

kasno! guglala sam :(

zivopisan je.

BlackGeorge

nemoj tako, čovek je dobio svoj topik upravo sada. red bi bio da se nešto i o njemu i zna. ti i ikar pucajte iz svih pušaka a mi koji smo manje informisani ćemo da čitamo pa ćemo da proveravamo tačnost svih tih tvrdnji.

činjenica je da je zabranjivan duži niz godina u medijima. trebao je da bude ministar u đinđićevoj vladi kada je oboren sloba, medjutim medjunarodne institucije su ga gurnule u stranu i nametnule đelića, pa je on popizdeo jer nije hteo da se zadovolji da bude samo đinđićev savetnik. :D

evo i njegove biografije:

http://www.dragas.biz/branko-draga-biografija/

Edited by BlackGeorge

precog

Jebote, jesi ti lud, naduvan ili nas lozis u ove vecernje sate?

luba

to mu dodje ko romansirana biografija. i svakako je zaboravljena njegova veza sa narodom i podrska onima koje su svi odbacili, takozvanim malim akcionarima od kojih je uzimao "nesto sitno" i "koliko daju" da bi zastupao njihove interese u sporu sa zlim korporacijama i tajkunima koji su nam uzeli sve.

pa tako sitnis po sitnis, a akcionari cekaju ispred vrata kancelarije u mutapovoj, za nista. 

BlackGeorge

Ne petnaest, već skoro dvadeset pet, čim je banka otvorena 

da, 25 godina...pogrešio sam. međutim nije mi jasno da li je istovremeno bio i predsednik credibel banke kada je otvorena 1992, i karićeve koja je otvorena 1990? piše u biografiji da je napustio karićevce 1992, međutim davao je neke intervjue 2001.godine kao predsednik karić banke.?nešto mi tu nije jasno.

SleeperSleep

čovek je oličenje srpske barabe i lovca u mutnom. ološ sa dna kace kakav samo ovde i u pripadajućim banana teritorijama može da uspe.

i da znate, karađorđe nit je pijan nit drogiran, nit nas loži. samo ga mrzi da se informiše i da razmišlja, a to je ionako rabota za budale.

BlackGeorge

čovek je oličenje srpske barabe i lovca u mutnom. ološ sa dna kace kakav samo ovde i u pripadajućim banana teritorijama može da uspe.

i da znate, karađorđe nit je pijan nit drogiran, nit nas loži. samo ga mrzi da se informiše i da razmišlja, a to je ionako rabota za budale.

:D

priznajem da mi je jedan od glavnih izvora informisanja ovaj forum. 

medjutim, ipak ponekad tražim informacije i na nekim drugim sajtovima, tipa teleprompter itd., pa je medju ostalima tu i dragašev sajt sa dosta dobrim tekstovima (vezanim za ekonomiju).

Edited by BlackGeorge

kud u maglu Simoviću

obični udbaški žbir, malo prefinjeniji od jezde, dafine i onog paraćinca. kredibel banka je za potrebe tadašnje države, tj. ratova koje je vodila, uvela na bankarsko tržište tkz. šticovanje deviza kojima bi se potom finansiralo ludovanje po hrvatskoj i bosni.

jedan od onih koji je imao sreće da 06.10. ne omasti banderu na potezu terazije slavija.

Eraserhead

:D

priznajem da mi je jedan od glavnih izvora informisanja ovaj forum.

medjutim, ipak ponekad tražim informacije i na nekim drugim sajtovima, tipa teleprompter itd., pa je medju ostalima tu i dragašev sajt sa dosta dobrim tekstovima (vezanim za ekonomiju).

Druze to nisu dobri tekstovi. Najobicnije populisticko kvaziekonomsko lupetanje. To je kao da kazes da je Milovan Brkic dobar novinar.