Jump to content

25.04.2015 DS, Miting PbP

Tale

Recommended Posts

Tribun_Populi

2008. je pravi potez jer je tada slomljena antievropska opozicija u smislu da su sve glavne protivnice stranke prihvatile evropski cilj.

Jedino mu ovo priznajem kao doprinos, i po tome će ga jedino istorija i pamtiti. U svemu ostalom su on i njegova ekipa debelo omanuli, i ako stranka hoće da ih neko u perspektivi uopšte uzme za ozbiljno, kao nekog s kim se može računati u budućnosti, moraće stvarno da porade na unutrašnjoj reorganizaciji i probiranju ljudi koje će isturiti u prvi plan. No, ako je iole suditi po onome što se događa ovde u mom ataru, sve je isto samo njega nema™. Zbog čega mi je iskreno žao, al' sam sad barem načisto sam sa sobom ako ništa drugo, da sam očekivao previše.

Isuviše je to kompromisa za mene, stoga -1.

Edited by Tribun_Populi
  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Meazza

24

• JozoMujica

12

• Singer

10

• aram

10

Top Posters In This Topic

Posted Images

2008. je pravi potez jer je tada slomljena antievropska opozicija u smislu da su sve glavne protivnice stranke prihvatile evropski cilj. 

Super...znaš, daleko mi je ,,draži" Vučić radikal koji mrzi Zapad i zbog kog se briselskim ćatama diže kosa na glavi (i koji je, dobrim delom zbog toga, u opoziciji) nego Vučić koji žari i pali u svakoj MZ u Srbiji uz svesrdnu podršku EU i SAD jer je ,,prihvatio evropski cilj".

Poenta je bila da se retardi i zlotvori marginalizuju i pošalju ispod cenzusa a ne da se rehabilituju, umivaju i da se od njih pravi kao poštovani pro-evropski protivnik.

pacey defender

ne idem.

moja porodica i ja smo se prešaltali na alternativu ds-u - dragašu i 

Dveri. Hvala na autovanju.

indirektno vezano za miting.

Odborniku Demokratske stranke u Skupštini opštine Inđija živanu Pašiću, koji boluje od dijabetesa, nepoznate osobe noćas su prosule džak šećera ispred kuće, potvrđeno je za agenciju Beta u toj opštini.

Pašić je jedan od odbornika DS-a koji su pod pritiskom potpisali inicijativu za smenu rukovodostva opštine pre deset dana. On je dan pred zasedanje lokalnog parlamenta završio u bolnici, jer mu se zdravstveno stanje pogoršalo.

"Ja sam šećeraš već 20 godina i to svi ovde znaju. I pred poslednju sednicu je Hitna dolazila po mene koliko mi je bilo loše zbog svih dešavanja. A jutros oko osam časova sam video da mi je neko ispred ulaznih vrata prosuo džak šećera", kazao je Pašić agenciji Beta.

Kako je rekao, pozivi predstavnika SNS-a su se nastavili i prethodnih dana. "I dalje pokušavaju da izvrše pritisak na mene da promenim svoje političko ubeđenje, ali ja im poručujem da se to neće desiti. Ja sam u Demokratskoj stranci i u njoj ostajem, jer je to moje ljudsko pravo", poručio je Pašić.

Evo Rados Bajic drzi bukvicu.

I tako...

EDIT: "Nije da nemaju dobrih ljudi ili dobrih ideja, samo kad bi odstranili tu bahatost. Ja se zalazem za konsenzus, vlast i opozicija moraju da saradjuju."  :lol:

Edited by IndridCold
  • Create New...