Jump to content

25.04.2015 DS, Miting PbP

Tale

Recommended Posts

• Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Meazza

24

• JozoMujica

12

• Singer

10

• aram

10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al jebiga, Srbin ne voli drustvo, Srbin voli Jebacha.

+1

Srbija je vazda bila zemlja ćutologa i pametnjakovića... sad kad je još dobila i fezbuk, taman!

Najači u razredu može da lupa dandare, dok će ostali da ćute i budu najpametniji.

ko je šmeker?

neki koji se pijan slikao s tadićem

vasina poruka je da je vučićevo ubijanje nedonoščadi helikopterima isto kao kad neko uslika tadića s tim julovskim svinjočem :fantom:

eto vidiš dakle isto je kad ljudi piju u kafani i kad psihopate optužuju ljude da piju u helikopteru sve je to isto i svi su isti i čemu onda bilo šta i ajde da se napijemo i umremo :fantom:

Edited by Hella

ono jes, sad kad sam se informiso ko je gmaz (a čini mi se da je već pominjan na forumu, valjda oko upada na b92) mogu reć da nema opravdanja zašto bi boki trebao da bude u bilo kojoj korelaciji sa njime, pogotovu ne viđen

doduše izvor mi je onaj ljuti peca popović što je ispo iz ekipe pa se sad duri

@hella

ne razumem bas sta si hteo da kazes, nego, jesi pogledo malo po jutjubu kako je djilas, vucicev drug, sklanjo cigane oko belvila kad je 2009. bila unezverijada? :fantom:

Edited by aram

Kako to da DS (ili bilo ko drugi) nije ojacao posle dvogodisnjeg intenzivnog Vucicevog jebanja u mozak, zaposljavanja stranacja u enormnoj meri, medijske blokade, Obrenovca, helikoptera, privatizacija, smanjenja penzija i plata, opsteg propadanja insititucija, beznadja i bolestine?

Odgovor se namece, vecina Srba prosto voli da ih neko jebe, da ih lupa cekicem u glavu, zavlaci ruku u novcanik sa sve povikom "drs'te lopova".  Pa jebote ako nije bilo jasno pre tri godine sada bi trebalo da je jasno, ako smo ljudi.

Lopuze iz DSa su bili renesansni prosvetitelji i luchonoshe kada se uporede sa ovim isprdcima civilizacije. Al jebiga, Srbin ne voli drustvo, Srbin voli Jebacha.

Većina Srba voli ovo stanje anarhije i apsolutnog bahaćenja, uz (potajno) zveckanje oružjem, Zakoni se pišu i brišu u hodu, ono što je bilo juče danas više ne važi, niko ni za šta nije odgovoran, potencira se učešće na vojnim paradama i ponovno obavezno služenje vojnog ruka uz "Rado ide Srbin u vojnike", "Vratićemo se mi jednom..." "Nas i Rusa...". To je prošlo početkom 90-ih, nema razloga da ne prođe sad.

će bidne komično ko onomad kad je GSS zveckao zvončićima pored pionirskog parka.

gotovo je, majamun je uš'o u tenak, treba naći mesta gloovi.  

• Create New...