Jump to content
Sign in to follow this  
Tale

25.04.2015 DS, Miting PbP

Recommended Posts

Berger

Kako stvari trenutno stoje - slaba poseta i bled miting prekosutra, dok botolozi za koju nedelju dovode min 3-4 puta vise (nebitno kako), i dokazuju da je 'narod uz vucica a pajtic najveci lopov' i puf - materijal spreman za napredni gebelsovski stab da nas koletivno izurnise sa jos jednim trijumfom na sledecim izborima u decembru.

Singer

a bilo bi lepo da se iznenadimo, ko na izborima...

Caligula

a bilo bi lepo da se iznenadimo, ko na izborima...

Ne znam ko se iznenadio na izborima. To ti je kao da pucas nekom u glevu i iznenadis se kada ga metak pogodi u glavu.

Edited by Caligula

Hella

sammaele fala za segedin otišo bi da se ljubim s vratima :thumbsup:

teacheru predviđeno je da sns traje četiri godine a 2016 stižu kalifat i šerijat predvođeni oslobodilačkom vojskom kosmeta niša i kulovgrada 

gospo bubo ništa tu nije pogrešno sns je svim srcem za gulage i lade a deklarativno za eu jer im je dupe zinulo za besplatne dukate :fantom:

Edited by Hella

bradilko

ti bre i dalje o izborima i listicima sa kurcevima. kako to da je vucic bio sve jaci i  jaci u botinoj apsolutistickoj vladavini? nemamo jos vremeplov 

Singer

Ne znam ko se iznenadio na izborima. To ti je kao da pucas nekom u glevu i iznenadis se kada ga metak pogodi u glavu.

Najviše se iznenadila Antonela Riha, uživo, na RTS-u i apelovala da ipak sačekamo RIK, još nekoliko ljudi pa onda, verovatno, moja supruga i ja... jbg.

MancMellow

ti bre i dalje o izborima i listicima sa kurcevima. kako to da je vucic bio sve jaci i  jaci u botinoj apsolutistickoj vladavini? nemamo jos vremeplov 

Pa vrlo je jednostavno - Srbi su budale

reg

Ja sam se isto iznenadio, pozdrav Singeru i supruzi.

Hella

Pa vrlo je jednostavno - Srbi su budale

+ 3,20% :fantom:

Singer

+ 3,20% :fantom:

a šta ti je ovaj broj tj. 96.80% koje često navodiš? broj ljudi koji... šta? kako si došao do tog broja?

Hella

a šta ti je ovaj broj tj. 96.80% koje često navodiš? broj ljudi koji... šta? kako si došao do tog broja?

na izborima 2014 je 3,20% od ukupnog biračkog tela glasalo za ds a svi ostali i direktno i indirektno nisu imali nikakav problem sa ostankom snsa na vlasti :fantom:

Edited by Hella

Caligula

kako to da je vucic bio sve jaci i  jaci u botinoj apsolutistickoj vladavini? nemamo jos vremeplov 

Kako to da DS (ili bilo ko drugi) nije ojacao posle dvogodisnjeg intenzivnog Vucicevog jebanja u mozak, zaposljavanja stranacja u enormnoj meri, medijske blokade, Obrenovca, helikoptera, privatizacija, smanjenja penzija i plata, opsteg propadanja insititucija, beznadja i bolestine?

Odgovor se namece, vecina Srba prosto voli da ih neko jebe, da ih lupa cekicem u glavu, zavlaci ruku u novcanik sa sve povikom "drs'te lopova".  Pa jebote ako nije bilo jasno pre tri godine sada bi trebalo da je jasno, ako smo ljudi.

Lopuze iz DSa su bili renesansni prosvetitelji i luchonoshe kada se uporede sa ovim isprdcima civilizacije. Al jebiga, Srbin ne voli drustvo, Srbin voli Jebacha.

JozoMujica

na izborima 2014 je 3,20% od ukupnog biračkog tela glasalo za ds a svi ostali i direktno i indirektno nisu imali nikakav problem sa ostankom snsa na vlasti :fantom:

tadic-v.jpg

Edited by JozoMujica

Hella

i šta sad trčao čovek i umorio se jel to nešto loše :fantom:

Аврам Гојић

nemanja-djordjevic_1336.jpg

Sign in to follow this  

• Create New...