Jump to content
Sign in to follow this  
Tale

25.04.2015 DS, Miting PbP

Recommended Posts

Malvo

u prilog jozinom pesimizmu moram da kažem da mi je izuzetno teško da vidim ds kao predvodnike promena u situaciji kad drže vlast u mom mestu u unutrašnjosti - kada znam šta se sve tamo radi, kako se dele pare, pre svega one namenjene za kulturu i sport... bože pomozi. i to aj razumem da ih eventualno koriste za infrastrukturu stranke, da se utanjilo sa sredstvima pa su sad opštine dobile zadatak da isfinansiraju povratak na vlast, nekako bih to i mogao da prihvatim. ali ono je čist bezobrazluk, izvlačenje para, bahaćenje, ono zamišljam kad čitam i slušam radulovića. a vodeći ljudi ušminkani, elokventni, ama "idoli", što bi napisao praslin.

stoka

Uz rizik da će ova teza nekome zvučati iritantno, ali najmanji problem je aktuelna vlast. U Srbiji uvek posle lošeg dolazi još gore i ono što se valja iza brda u likovima pravoslavnih talibana opominje na opreznost. Na mlađima svet ostaje, a klinci u Srbiji se masovno lože na raznorazne dverjane, radikale, obraze, uroše mišiće, bogdanove, ksenofobični su i frustrirani. To je čak danas "IN", nešto što je preporučljivo, ako želite da vas prihvate u društvu ...

Edited by stoka

salerokada

SNS odradio odličnu pripremu za miting. U Petak ujutro zakačeni flajeri na sve autmobile po centru BG-a, oblepljeni plakati. Kod mene u zgradi zadenuti flajeri u poštanske sandučiće.

Danas sam bio do Novog Sada. Vidim tamo se nije štedelo na plakatima "Pajtić lopov".

Sve full color.

Ima se, može se.

Caligula

Uz rizik da će ova teza nekome zvučati iritantno, ali najmanji problem je aktuelna vlast. U Srbiji uvek posle lošeg dolazi još gore

Jashta, Djindjic je bio gori od Milosevica.

Nista ne zavisi od nas, sve je tako kako je moralo da bude.

Edited by Caligula

stoka

Peti oktobar 2000. godine je najsvetiji trenutak u novijoj srpskoj istoriji i izuzetak je koji potvrđuje pravilo ...

I ako ćemo realno, posle Bobija nije došao Đinđić nego likovi poput Čovića, Perišića, Isakova ... Zoran je bio više incident u toj vlasti bitangi, degenerika i udbaških doušnika ...

ToniAdams

Jashta, Djindjic je bio gori od Milosevica.

Nista ne zavisi od nas, sve je tako kako je moralo da bude.

predao se :(

JozoMujica

Uz rizik da će ova teza nekome zvučati iritantno, ali najmanji problem je aktuelna vlast. U Srbiji uvek posle lošeg dolazi još gore i ono što se valja iza brda u likovima pravoslavnih talibana opominje na opreznost. Na mlađima svet ostaje, a klinci u Srbiji se masovno lože na raznorazne dverjane, radikale, obraze, uroše mišiće, bogdanove, ksenofobični su i frustrirani. To je čak danas "IN", nešto što je preporučljivo, ako želite da vas prihvate u društvu ...

Pa šta ako se lože na dverjane, radikale, obraze...? Da nećemo mi da ih sprečimo u tome da ih dovedu na vlast ako budu hteli?

Kakav sebi svet izgrade u takvom će živeti. Isto kao što smo i mi. :(

Caligula

predao se :(

JEsam qratz. U meni urlice zver (koju doduse treba usmeriti™ na prave stvari kaze forumski Koeljo)

Sign in to follow this  

• Create New...