Jump to content

25.04.2015 DS, Miting PbP

Tale

Recommended Posts

ma lupetaju deca. al me pre svega smorilo sto odaju utisak da mnogo veruju u servirano iz medija. 

potisnuo sam vecinu izgovorenog :)  uglavnom radulovic je lopov koji se obogatio na srpskoj sirotinji, ds nas je upropastio, sadasnja vlast se trudi, ali ne moze da uradi nista, provejavali su tu i neki sovinisticki stavovi

imao sam danas jos jednom pre toga slicno priliku da cujem, ali to je ekipa "iz kraja" koja je pila pivo u  parkicu iza kladionice, ovo je studentarija od koje nekako malo vise ocekujem, a delovali su bas tupavo 

ako su vec zvali petrovica i ovog iz zajecara zbog aktuelnih lokalnih tema, ne znam zasto onda nije jesic govorio. desavanja u indjiji su najsvezija od tih sranja po lokalu, on je visoko pozicioniran u stranci i pri tom jedan od retkih ljudi u vrhu ds koji deluje kao da ima energije i volje da nesto zaista promeni

Opa, pricaju o Raduletu. Dobar signal.

• Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Meazza

24

• JozoMujica

12

• Singer

10

• aram

10

Top Posters In This Topic

Posted Images

svashtabezneshto

Da li je bilo 3000 ili 30000, meni je svejedno. Moja građanska dužnost je da budem protiv Vučića pa taman da nas je samo troje.

Govornici katastrofa, osim Pajtića. Narod sjajan.

DuPe  je izviždan samo tako uz glasno negodovanje naroda. Lečić smorio za medalju, mala besednica se izgubila. Meni falio Đilas a vi kako oćete :D

Meni je najveće osveženje zvižduk "nepodobnim" govornicima. 

Izviždani su, bar iz dela u kom sam ja bila, i DuPe i Lečić.

Nadam se da će DS pratiti reakcije.

Кристофер Лумумбо

Da li je bilo 3000 ili 30000, meni je svejedno. Moja građanska dužnost je da budem protiv Vučića pa taman da nas je samo troje.

Govornici katastrofa, osim Pajtića. Narod sjajan.

DuPe  je izviždan samo tako uz glasno negodovanje naroda. Lečić smorio za medalju, mala besednica se izgubila. Meni falio Đilas a vi kako oćete :D

verovatno je sa vucicem gledao prenos

Apsolutno sam istog stava.

a jebiga, sto sam stariji, sve vise kapiram bitnost odabira pravog drustva, pogotovo kad se radi o ovako ozbiljnim stvarima.

pobrojani ne verujem da ikako mogu doprineti borbi protivu vucica, sve i da to zele, a nekako sam siguran da ne zele.

Johann Gambolputty__of Ulm

I onda reformisani DS - pročišćen od sprovodilaca pogrešne politike koji su otišli sa Tadićem i karijerista koji su prebegli u SNS - završi sa jebenim Slobodanom Milosavljevićem kao šefom resornih odbora a Šutanovcem kao ministrom u vladi u senci.

To je taj accountability u srpskoj izvedbi. Definitivno strana reč.

Slobodan Milosavljevic je savetnik predsednika Privredne komore Srbije.

svashtabezneshto

"Slobo, ti koji si biser u srpskoj kruni, dođi sedi!" (1991.)

"Naši zahtevi su ispunjeni, predlažem da se raziđemo!" (1992.)

Lečić

pomogli ste mi, hvala. ako on vodi u svetliju buducnost, mogu samo da citiram njkva acu gicu: ja sam za vama -_-

• Create New...