Jump to content

25.04.2015 DS, Miting PbP

Tale

Recommended Posts

• Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Meazza

24

• JozoMujica

12

• Singer

10

• aram

10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po ovoj slici, slobodna pretpostavka jedno 3-4K.

Lose: mnogo zastava. Miting vise da osokoli organizaciju DS, nego gradjanstvo.

Sta se sa Dupetom i Lecicem hoce apsolutno mi nije jasno. To se ne zove pokazivanje snage i ujedinjavanje.

To se zove logika "voli glupi narod glumce a Leka je glumac i onaj neki iz Zrenjanina je glumac pa daj da ih gurnemo da se vidi da i mi imamo selebritije"

poruka je 'kod nas ima mesta za svakog ko je protiv vučića'

i to je za sada i ovim okolnostima sasvim ok.

Koliko sam skontao za sve ove godine, ovdasni lokalni funkcioneri se bave iskljucivo lokalnim temama. Ne secam se da je ikad iko pricao javno o necemu sto je van granica grada i moje misljenje je da je to dobro. Gradonacelniku nije bilo mesto na mitingu.

Braća Strugacki

Gradonacelniku nije bilo mesto na mitingu.

1. Gradonačelnik

kome još nije mesto na mitingu?

BlackGeorge

Procitao sam sad govor pajtica. Skroz ok govor za pocetak "otvorenog prvenstva u rusenju diktatorskog rezima". Samo je pitanje, sta dalje posle mitinga? Koliko je ovo bolelo sns i sta uraditi da ih boli jos vise?

Pozdrav za sve koji su ucestvovali, nema potrebe da se nesto kaju. Apsolutno je bio pun pogodak dolazak, pa makar ih zabolelo samo malko..i to je dosta.

Moj utisak je da je 90% prisutnih na Lečića reagovalo kao vi sad. (Ja sam još u šoku zbog njegovog postojanja na bini.)

Gomila pristojnih ljudi bez tračka nade na licima.

Pajtić bio najbolji od svih.

Propustila sam šetnju.

Nije mi žao što sam išla.

To je to.

Cini mi se da DS nije znao sta sa ovim mitingom, kao da im je bilo dovoljno da ispipaju sopstveni puls i vide u kakvom su stanju. 

Dusan jebeni Petrovic dolazi iz Sapca na miting 'Osvetlimo Srbiju' i pored svega sto se tamo desavalo za vreme poplava prica o subvencijama i investicijama od 500 miliona evra u rafinerije nafte. Na kraju se setio da spomene Jankovica. 

govornici su bili okrenuti neodlucnima, slucajnim glasacima sns-a, tihoj vecini... cuvari vatre, belolisticari i ostali aktivisti neka traze druge opcije (ako ih uopste i traze).

Ako je to strategija, onda je prilicno glupa. DS je jedva presao cenzus, ne moze da izvuce sopstvenu bazu na izbore, a vec juri neodlucne. Ne verujem da su uopste razmisljali o tome kome ce se prevashodno obracati govornici. 

poruka je 'kod nas ima mesta za svakog ko je protiv vučića'

i to je za sada i ovim okolnostima sasvim ok.

Naravno da nije OK, jer DOS logika drugi put ne pali.

Kaze Pajtic gresili smo dok mu Dupe stoji iza ledja.

pacey defender

I kaže Živković, grešio sam i snosim deo odgovornosti jer nisam sprečio mangupe u našim redovima.....

U pozivanju na čuvenu širu sliku zamuti se vid pa se pobrišu linije između dobrog i lošeg. A tu su i čuveni kompromisi, tako neophodni a strani pristojnom svetu.

I onda reformisani DS - pročišćen od sprovodilaca pogrešne politike koji su otišli sa Tadićem i karijerista koji su prebegli u SNS - završi sa jebenim Slobodanom Milosavljevićem kao šefom resornih odbora a Šutanovcem kao ministrom u vladi u senci.

To je taj accountability u srpskoj izvedbi. Definitivno strana reč.

Edited by pacey defender

svratio, cuo zivkovica par minuta. onda izasao lecic i otisao sam

a da sam znao jebeni dusan petrovic ima ikakve veze sa mitingom ne bih ni dolazio

jadan je ds, a i mi jos jadniji sa ovakvom opozicijom, pored ovakve vlasti

dal je jebeno moguce 2015te da ds nema nista bolje da ponudi od lecica i petrovica? nisam siguran sta sam ocekivao da cu cuti i(li) videti danas, ali ova dvojica to sigurno nisu

a da ovo drustvo definitivno nema bolju buducnost me dodatno uverila grupa studenata (deluju kao da su sa filozofskog) ciju sam raspravu o nasoj politickoj svakodnevnici slusao u studentskom parku posle odlaska sa mitinga

Da li je bilo 3000 ili 30000, meni je svejedno. Moja građanska dužnost je da budem protiv Vučića pa taman da nas je samo troje.

Govornici katastrofa, osim Pajtića. Narod sjajan.

DuPe  je izviždan samo tako uz glasno negodovanje naroda. Lečić smorio za medalju, mala besednica se izgubila. Meni falio Đilas a vi kako oćete :D

Па шта кажу студенти?

ma lupetaju deca. al me pre svega smorilo sto odaju utisak da mnogo veruju u servirano iz medija. 

potisnuo sam vecinu izgovorenog :)  uglavnom radulovic je lopov koji se obogatio na srpskoj sirotinji, ds nas je upropastio, sadasnja vlast se trudi, ali ne moze da uradi nista, provejavali su tu i neki sovinisticki stavovi

imao sam danas jos jednom pre toga slicno priliku da cujem, ali to je ekipa "iz kraja" koja je pila pivo u  parkicu iza kladionice, ovo je studentarija od koje nekako malo vise ocekujem, a delovali su bas tupavo 

ako su vec zvali petrovica i ovog iz zajecara zbog aktuelnih lokalnih tema, ne znam zasto onda nije jesic govorio. desavanja u indjiji su najsvezija od tih sranja po lokalu, on je visoko pozicioniran u stranci i pri tom jedan od retkih ljudi u vrhu ds koji deluje kao da ima energije i volje da nesto zaista promeni

Edited by pbg12345
  • Create New...