Jump to content

25.04.2015 DS, Miting PbP

Tale

Recommended Posts

Nisu bili u redu govornici, uopste nisu bili u redu. 

govornici su bili okrenuti neodlucnima, slucajnim glasacima sns-a, tihoj vecini... cuvari vatre, belolisticari i ostali aktivisti neka traze druge opcije (ako ih uopste i traze).

• Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Meazza

24

• JozoMujica

12

• Singer

10

• aram

10

Top Posters In This Topic

Posted Images

San Epifanio

Moj utisak je da je 90% prisutnih na Lečića reagovalo kao vi sad. (Ja sam još u šoku zbog njegovog postojanja na bini.)

Gomila pristojnih ljudi bez tračka nade na licima.

Pajtić bio najbolji od svih.

Propustila sam šetnju.

Nije mi žao što sam išla.

Sve isto, samo bih dodao i da je skandalozna pojava Dusana Petrovica na mitingu. Pajtic je bio dobar. Ljudi je bilo malo, ali u kakvom mraku zivimo i to je bilo ocekivano.

Edited by San Epifanio
Прслин

Moj utisak je da je 90% prisutnih na Lečića reagovalo kao vi sad. (Ja sam još u šoku zbog njegovog postojanja na bini.)

Gomila pristojnih ljudi bez tračka nade na licima.

Pajtić bio najbolji od svih.

Nije mi žao što sam išla.

+1

Вучићу, педеру!

Po ovoj slici, slobodna pretpostavka jedno 3-4K.

Lose: mnogo zastava. Miting vise da osokoli organizaciju DS, nego gradjanstvo.

Sta se sa Dupetom i Lecicem hoce apsolutno mi nije jasno. To se ne zove pokazivanje snage i ujedinjavanje.

*edited by mod

To se zove logika "voli glupi narod glumce a Leka je glumac i onaj neki iz Zrenjanina je glumac pa daj da ih gurnemo da se vidi da i mi imamo selebritije"

San Epifanio

To se zove logika "voli glupi narod glumce a Leka je glumac i onaj neki iz Zrenjanina je glumac pa daj da ih gurnemo da se vidi da i mi imamo selebritije"

Nije iz Zrenjanina, nego je iz Zajecara. Na mitingu je bio zato sto je dobio otkaz zbog ucestvovanju na protestu protiv tamosnje lokalne vlasti.

pacey defender

Nije iz Zrenjanina, nego je iz Zajecara. Na mitingu je bio zato sto je dobio otkaz zbog ucestvovanju na protestu protiv tamosnje lokalne vlasti.

Vujadin Milošević. Jedini rekao šta ima da se kaže. Direkt. Očekujem da ga estradni menadžer tuži a koliko večeras da ga SNS banda sačeka u haustoru. 

Ovi ostali nisu bili vredni pažnje i tužno je što je to današnja opozicija. Dušan Petrović  :isuse:

svashtabezneshto

Dušan Petrović je bio zato što je iz Šapca. Šabac je jedini opozicioni grad.

Mislim da je to jedini razlog njegovog prisustva.

Znala sam da će on biti, pa se nisam mnogo šokirala ni razbesnela.

• Create New...