Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

Bogami, ima ovde jos mesta da se zakuva

Mislio sam da je finale Best of 3
Ipak je Bo5
Tako da mozda vidimo i 5. mapu
11:10 za Poljsku za sada

edit: hahah, NBK skoksut scoutom za 11:11 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

Edited by Have_Fun
Link to comment

KAKVO LUDILO!!!

Francuzi izasli sa postavom 2 scouta 1 awp i 2 pistolja (dakle 3 snajpera i 2 pistolja) izgubili rundu za 14:13 i sledecu su eco, samo pistolji dakle
I umesto da rutinski Poljaci uzmu za 15:13, FRA ih pocisti i sad je 14:14

edit: dobie Francuzi rundu, 15:14 i imaju mec loptu
Poljaci primorani da se krpe oruzjem jer nemaju para

i kraj, to je to, lagano ih pocistise, svih 5 igraca

Francuska je prvak

Edited by Have_Fun
Link to comment

KAKVO LUDILO!!!

 

Francuzi izasli sa postavom 2 scouta 1 awp i 2 pistolja (dakle 3 snajpera i 2 pistolja) izgubili rundu za 14:13 i sledecu su eco, samo pistolji dakle

I umesto da rutinski Poljaci uzmu za 15:13, FRA ih pocisti i sad je 14:14

 

umro sam od smeha kad sam video Francuza sto skakuce i puca scout-om (mislim da je ubio poslednju dvojicu i to nije uspeo headshot-om nego je morao iz par puta  :lolol: ) i tako resio mec (nije se islo na 5tu mapu)

Link to comment

Uplakani Dyrus se povukao danas :o

 

 

Toliko top timova je ispalo, ovim povlacenjem Dyrusa bice veoma interesantno u kom pravcu ce TSM ici, Lustboy je imao prilicno lose prvenstvo, njegova veza sa Santorinom je bila ocajna, pitanje je dal ce Bjergsen ostati u takvoj situaciji...

 

Pozdrav inace maloj ali odabranoj Lol ekipi, nisam bio svestan ovog dela foruma :D

Link to comment

Povukao se odmah posle poslednjeg meča, kako je jecao... :D Ne mogu da kažem da mi je žao, imao je uvek nadmeni i prepotentni stav, nipodaštavajući apsolutno sve protivnike, čak šta više, uvek i kad god sam mogao sam navijao protiv njih, a highlight je poslednji mid season invitational kada su ih svi iskidali na komade(a kao otišli tamo i bili jedni od favorita :lol:), a pogotovu sam se sladio dok ih je fnatic razvaljivao, pogotovu Huni njega na topu sa Cassiopeom. A i zbog onog šabana locodocoa i dole navedene izjave... Naravno neki car to izmontira kako valja.

 

Inače, taj tresh talk je uglavnom tipičan za Amere dok je eu scena mnogo emancipovanija, sa mnogo više poštovanja i među igračima i među timovima gde svi sa svima praktično gaje dobre odnose.

 

Link to comment

Ja u neku ruku volim trash talk, ne volim taj cica mico kuco maco stav koj se forsira generalno medj sportistima, ali specijalno u esports i Lolu su mi mnogo simpaticniji takvi likovi jer je pun k arogantnih wanabee faca 

 

origen vs flash wolves, SKT vs AHQ, Fnatic vs Edward, Koo vs KT

 

 

Moraju da padnu neka iznenadjenja, ja negde u glavi imam razvoj da Edward vs Skt bude finale, pa onda sta Faker uradi-uradi.

Link to comment

Ja u neku ruku volim trash talk, ne volim taj cica mico kuco maco stav koj se forsira generalno medj sportistima, ali specijalno u esports i Lolu su mi mnogo simpaticniji takvi likovi jer je pun k arogantnih wanabee faca 

 

origen vs flash wolves, SKT vs AHQ, Fnatic vs Edward, Koo vs KT

 

 

Moraju da padnu neka iznenadjenja, ja negde u glavi imam razvoj da Edward vs Skt bude finale, pa onda sta Faker uradi-uradi.

Ne mogu da se složim sa uvodnim pasusom, pa dva najviše arogantna lika (ubedljivo) su najveći tresh talkeri, dyrus i doublelift. Da ne pričam da su često te izjave ničim izazvane i lako ispadneš totalna budala, npr:

 

 

Četvrtfinala će da budu super zanimljiva. Meni je naravno najbitnije šta će da uradi fnatic, imali su dva popriličo različita kruga po grupama gde ih užasne pick and ban faze skoro nisu koštale da igraju baraž (dozvolili jinx+tahm combo na botu u odlučujućoj partiji iako an iz ahq bolesno igra jinx) ali ako dobiju prvu, verujem da mogu da prođu. Origen je proslavio žreb, svakako su dobili najlakšeg protivnika ali nisam siguran da će da prođu. Ako bih morao da prognoziram: Origen 2-3, SKT 3-1, Fnatic 3-2, Koo 3-1

Edited by Mil@n
Link to comment

Mislio sam trash talk u pravim, ne Esportovima :)

 

Dajes prednost FW? Interesantno meni je SKT Ori sigurniji polufinalni par :O

Fnatic, jbg, ne znam. Yellowstar mi je jedan od omiljenih supp i zbog njegovog Shena bi voleo da prodju, ali imaju mane koje bas EDG moze da iskoristi. Slab drake control i generalno dosta agresivan early/mid, ako EDG uspe da ostvari neki jungle play u ranoj fazi lejnova, tesko ce uspeti da se vrate.

Sto vise razmisljam, uzece ovo SKT lagano.

Link to comment

Veceras u 19h, FACE IT liga, i francuski derbi
http://www.hltv.org/match/2298571-envyus-titan-faceit-league-2015-stage-3

Titani vs EnVyUs

Vec sam pisao da su ova 2 tima cesto menjala igrace, posledanj promena je bila kada su EnVyUs uzeli KennyS-a i uz njega apEX-a za shox-a i SmithzZ-a (mislim da su EnVyUs dosta bolje prosli u trejdu, ranije su mi bili vrlo antipaticni ali je tamo sada KennyS :) )

evo kratkog klipica, lud refleks :)

Link to comment

evo ga i "nase gore list"

NiKo iz Bosne

 



igra za nemacki mousesports.. opak aim ima.. trenutno je najbolji igrac sa ovih prostora

za mousesports je do skoro igrao neki lik LEGIJA koji je sada trener neke ekipe, vidim da vise nije u postavi Nemaca
Link to comment

Mislio sam trash talk u pravim, ne Esportovima :)

 

Dajes prednost FW? Interesantno meni je SKT Ori sigurniji polufinalni par :o

Fnatic, jbg, ne znam. Yellowstar mi je jedan od omiljenih supp i zbog njegovog Shena bi voleo da prodju, ali imaju mane koje bas EDG moze da iskoristi. Slab drake control i generalno dosta agresivan early/mid, ako EDG uspe da ostvari neki jungle play u ranoj fazi lejnova, tesko ce uspeti da se vrate.

Sto vise razmisljam, uzece ovo SKT lagano.

Uzeće SKT najverovatnije, ali podsetiću te da im je fnatic na msi-ju uzeo 2 na best of 5 i u jednoj od ova tri poraza su imali dobijenu partiju koju su žestoko prodali zbog lošeg shorcallinga. Što se origena tiče, ne znam, fw su bili odlični, origen je drugi krug bio poprilično loš, možda mi je ta impresija ostala u glavi.

 

Meni je fnatic bez konkurencije omiljeni tim i mnogo sam ih zgotivio. Ne znam koliko si pratio, ali kada je xpeke otišao i odveo soaza pre početka S4, počeli su sa yellowstarom i 4 praktično anonimusa. Svi su im se smejali što su doveli dva Koreanca koje niko ne zna, pa kao doveli koreance i sve će da bude ok.. Niko od njih ništa nije očekivao, a uzeli su oba splita, ovaj drugi sa 18-0, znaš i sam, znači masakr. Imaju i sjajnu atmosferu, svi su ok momci, gotive se, podržavaju, a i imaju fenomenalnog trenera (i hunija koji je super cool lik). Veruj mi da trenutno više navijam za fnatic u lolu nego za bilo koji drugi tim u bilo kom sportu... A i čovek kada detaljnije prati scenu i zna neke stvari iza kulisa™ onda je još zanimljivije. Uglavnom, ono na šta fnatic može da se uvek osloni su brutalni tim fajtovi, to je jednostavno poezija koliko dobro kajtuju, procenjuju dmg, i naravno, extremno se retko tuku kada je loša pozicija. U suštini, da huni nije podivljao u 2. partiji sa darijusom i igrao kao prosečan silver gold noobić (i da nisu pikali yasua vs dariusa - užas), bilo bi to i bolje. Čim je drugi krug igrao odgovornije i više timski, sve je bilo mnogo mnogo lakše. A u prvoj kako su uništili invictus gaming, to je bilo strašno. Dali im jedan kil i završili u 22. minuti mislim. Ugl, ako ne počnu loše, uvek mogu da se izvuku, u lcs-u su se vraćali posle 10+ k golda. Ako krenu dobro, jako jako malo grešaka prave i uglavnom se završi sigurnim pobedama... Sve u svemu, biće do jaja tekme, apsolutno sve do kraja.

 

Raspisao se ja, jbg...

Edited by Mil@n
Link to comment

Ne mogu da editujem... Vidim da je riot (izdavač lola) izbacio neki info/tutorijal o tome "šta je lol" pa ako nekoga sa topika zanima da se u 5 minuta informiše o igrici, može da overi:

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Origen dobio Flash Wolves 3-1 i idu u polufinale, gde ih najverovatnije ceka SKT. Veliki naklon za momke koji su prosle godine u ovo vreme bili u challenger ligi. Pratim ih od osnivanja i voleo bih da idu jakotm i do samog kraja, ali mislim da su korejski timovi prejaki. Na pocetku kupa cinilo da su ekipe izjednacene, zadnjih nekoliko krugova SKT je bas odskocio od ostalih. Mislim da oni uzimaju iako bih voleo da uzme bilo ko od zapadnjaka.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...