Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

ladno counter...nisam gledao sto godina.

 

ali global offensive :frust:

 

omiljnei su mi bili oni poljaci, zabroavio sam kako i se zvao najbolji igrac. jel se seca neko?

 

ladno igraju poljaci, mozda je covek jos uvek aktivan :D

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

 

NEO - legenda, igrao je samo pravi cs, ne ovaj gay.

 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

omiljnei su mi bili oni poljaci, zabroavio sam kako i se zvao najbolji igrac. jel se seca neko?

Verovatno misliš na nea. Mislim da su oni sada virtus /Rusi/ ili tako nešto. Ranije dok sam pikao cs aktivno su bili frag executors a kasnije esc gaming. Proverih, jeste virtus.

 

Što se tiče lol-a, gotovo je takmičenje po grupama, žreb za 1/4 je dosta zanimljiv.

 

Edit: tripuješ za GO, prva je verzija posle 1.6 koja je naišla na odobravanje kanteraša, izgleda obojeno puno što i meni smeta tj smetalo mi je u ovih par sati koje sam igrao, ali fizika je koliko toliko sačuvana i sam feeling je najbliži 1.6.

Edited by Mil@n
Link to comment

 

NEO - legenda, igrao je samo pravi cs, ne ovaj gay.

 

Trebao je NEO da igra ovaj turnir za reprezentaciju ali su valjda otisli timski na neko takmicenje

 

 

 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

Link to comment

Nadao sam se da ce KennyS igrati ovaj turnir

 

Decko je verovatno najbolji reflex u igri i najbolji AWP igrac

Lik rushuje AWP-om, puca bez zuma, neverovatno lud reflex ima

 

Sad je presao u EnVyUs, ranije je igrao za Titane

Ove 2 ekipe su cesto menjale igrace a zesce se mrze :)

 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

Link to comment

dust2   :isuse:,omiljena mapa svakog sedmogodisnjaka  :D.Kada god je glasanje koja ce mapa biti sledeca,ako je dust2 u ponudi,nema sanse da ne pobedi :yucky:  Koliko su je forsirali na serverima smucila mi se svaka mapa koja u sebi ima "dust" osim mozda de_dust2002 (naravno govorim o cs 1.6)

evo ga cbble  :thumbsup:

Edited by Zavrzan
Link to comment

prestao sam da gledam nakon sto su poljaci ispusili 3 na 1 rundu sa pistoljima, onako pocetnicki. kad su ostali 2 na 1 na sajtu debil se puca sa ovim umesto da se usteka dok ne psotave bombu.

 

super mec

Link to comment

Kad ćemo neko forumsko pikanje? Ima neko neki server? Znate nekoga ko ima? A možemo i svi zajedno na jedan pa u isti tim.

 

Edit: Kraj današnjeg meča fnatic ahq koji je odlučivao ko prolazi dalje kao prvi, poraženi bi morao da igra baraž. Osetićete atmosferu po komentatorima i publici. :)

 

Ukratko, AHQ je bio u prednosti (napadaju sa desne na levu stranu :D), došli su na sam korak od uništenja baze, ali jedan izgubljen fajt i ode partija, zato je lol jako jako surova igra, koliko god da ste u prednosti, bukvalno jedna greška može skupo da košta.

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...