Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

kad sam ga izduvao za Katovice, ne verujem da cu igde..
Bila je prica za Keln, da me pokupi drugar iz Bratislave pa da idemo zajedno.. ali.. videcemo, daleko je jul

Link to comment

Ja sam razmišljao da za neki major skupim pun auto i krenem...

Dobio fnatic inferno nekako, dosta su zanimljivi mečevi, velika šteta što nema publike i ne možemo da gledamo reakcije igrača...

Link to comment

kad vec pricate o fnatic,  po ceo dan gledam stare demoe 1.6, f0rest mi je oduvek bio omiljeni igrac. sad citam da je bio prilicno uspesan i u cs:go.

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

kad vec pricate o fnatic,  po ceo dan gledam stare demoe 1.6, f0rest mi je oduvek bio omiljeni igrac. sad citam da je bio prilicno uspesan i u cs:go.


Dobar je, lepo je cepao sa NiP-om

Sad je u Dignitasu.. skupili se "matorci" da igraju zajedno.. ne deluje bas dobro, ali igraju iz zabave i ljubavi :D
Obicno ih olupaju, ali eto, dobili su fnatic pre par dana u ludackom mecu 2:1 (17:19 produzetak, 25:22 nekoliko produzetaka, 16:14)

Dignitas je sad ona stara, neko bi rekao, prava postava NiPa
image.png.2fe8bcce448e400a45d36605b109c470.png

 

Sutra igraju u 18h
 

Link to comment

Kako ne deluje dobro, sada su (Dignitas) 3:1 u grupi, a fnatic koga su dobili je no. 1 u svetu trenutno :)

Mislim, nije lako uzimati turnire u CS-u trenutno, konkurencija je jača nego ikad, rekao bih. 

Link to comment

Dignitas je 1:4 na ovom turniru (Road to Rio)
Dobili su samo fnatic :D.... :(

Ono sto sam ja pratio od pocetka godine, lupali su ih neki anonimusi na manjim turnirima.
Kad su fnatic uzeli ESL 11 protiv miseva, Dignitas su bili tek #10  (od 12 ekipa) na flashpointu koji nije bas top turnir.

Posle toga je bio jos neki, gde isto nisu igrale top ekipe, zavrsili su 5-8.

Edited by Have_Fun
Link to comment

Jbt, mislio sam na NiP. Danas sam baš gledao tabelu, i valjda sam ih podsvesno kao NiP gledao.

Puče fnatic i od ovih jbt.

 

Ovaj zywoo je dečko bolestan. Bolestan.

Link to comment

Lud covek, sinoc su ga jedva preziveli i na Infernu nekako i otislo u trecu mapu. Cova umal' nije imao 50k kills samo tu.

 

Astralis lagano sa Heretics.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...