Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

Videh.. jebeno neverovatno..

'ladno zavrsise.. a OG koji su startovali jako.. na kraju #3

Ali nekako nisu izbalansirane grupe.. realno je ta grupa najteza
4 jake ekipe

Edited by Have_Fun
Link to comment

I grupa A je vrlo jaka, doduse nije im cetvrta tu nesto, ali prve tri su bas jake. Trebala je jedna jaca iz C u B i to bi bilo sve ok. Ali i posle svega nikako nisam ocekivao da ce izgubiti od OG, onako oni mi bas iskocili trenutno niodakle.

 

Trenutno Liquid vs EG, solidan mec. 

Link to comment

Pa sta znam.. po imenima deluje A grupa kao jaka grupa.

Ali Vitality vec neko vreme se ne sastavlja bas, tj ne pruzaju partije koje se ocekuju od njihovog rostera, pogotovo sto imaju ZywoOa.
ApeX mi je bio gotivan jos dok je igrao s KennyS-om.. ali i on kao da je u padu forme. Voleo bih da se povrate malo, cisto da ucine turnire zanimljivijim.
Ocekivao sam od njih da ce napraviti haos na IEM-u.. ali umesto njih, to su napravili G2.

A NIP nije onaj NIP bez foresta.. od kad je on otisao ispali su iz top10 ekipa i nikako da se vrate.
A i on se sjebao sto je otisao u Dignitas.. lupaju ih kao kantu ko god stigne.

OG su usli u dubru formu i samo napreduju na vise, mousesports i G2 su mi u top5 ekipa trenutno, mada mi je iznenadjujuce da su misevi ovako lagano dobili.. a na FaZe sam slab zbog NiKoa :D

Deluje mi da bi ove 4 ekipe iz C dobile i NIP i Vitality.. jebem li ga. Mozda samo vise gotivim ekipe iz C grupe :D 

Mada.. pisali smo vec.. FaZe je kao yo-yo.. nikad ne znas kako ce odigrati. Voleo bih i fnatic da povrati formu od pre par meseci. I dalje gotivim klinju Brollana :D 


Ukljucih se sad u mec.. Bugarce momce bije lepo :D

Link to comment

Sinoc sam gledao do kraja, ostase da igraju ihaj sunce im, Liquid bas odbija da umre, stalno uspeju da okrenu, gubili su trecu 8:1 i okrenuli pa se onda EG vracao, ali u double OT uzese na kraju, mada svejedno EG bio prvi. Da je Furia sinoc dobila sa 2:0 i da je EG dobio, Liquid bi bio out sto bi takodje bilo ogromno iznenadjenje.

 

 

Link to comment

Ja sam zadremao na polovini drugog halfa odlucujuce mape :/

prebila me ova nedelja, bas sam umoran bio i vidim da su terali do kasno i igrali produzetak

spreman za FaZe vs forze? :)
navija se za NiKo-a? :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

Igrace se treca mapa, pa je kao celokupan mec interesantan.

Ali mape kao mape su dosadne u pm. Smor. Svaka ekipa je uzela svoju vise nego ubedljivo (ok, ova 2. jos nije gotova, ali ne verujem da ce fnatic prosuti 13-2)

p.s. sta je JW-u s ovim revolverom?
poceo da ga uzima cesce nego inace.. ne znam da li je neka fora u pitanju

Edited by Have_Fun
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...