Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

G2 malo teze protiv TYLOO-a

Prvo lako dobili Inferno, pa se ocekivalo da dobiju jos lakse Dust2.
Medjutim, kiksnuli su i ekipe su morale da igraju 3. mapu, gde je G2 ekipa izdominirala sa 16-3

Sad ce interesantan duel, FaZe vs mousesports

Link to comment

druze hev fane i milane, zasto ste me lagali? kazete da je go slican kao cs 1.6 sot se pucanja tice i sada se blamiram dok mi neka deca pune glavu :(

 

doduse, nisam igrao ni cs 1.6 jedno 15 godina. 

Link to comment
24 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

druze hev fane i milane, zasto ste me lagali? kazete da je go slican kao cs 1.6 sot se pucanja tice i sada se blamiram dok mi neka deca pune glavu :(

 

doduse, nisam igrao ni cs 1.6 jedno 15 godina. 


mozda je to problem :D

ima razlike, naravno.. cak ima razlike u CS:GO-u sad i onome od pre par meseci.. pricali su o tome i igraci, da se neka oruzja sad drugacije ponasaju.. ne mozes vise da uzmes Tec-9 i da trcis, pucas i delis HS-ove


p.s. dobili missportovi.. bas dobar mec je bio.. jbt, kad se pogledaju taktike ekipa, bas lice jedni na druge :) krivo mi sto FaZe nije uzeo, ali bice jos meceva

a i jos jedan p.p.s.

i ti si lud da igras sad protiv klinaca.. svi imaju bolesne reflexe :D
zato se ja ne vracam.. zivim u uspomeni da sam nekad bio dobar igrac xD

Edited by Have_Fun
Link to comment

liquid vs 100 thieves, l u d i l o

prva mapa - produzetak
druga - moguci produzetak :D

obe 100 thieves vodili 13-5 odnosno 12-5

ipak, liquid 2-0 :/

jadan kassad...

Edited by Have_Fun
Link to comment
5 hours ago, Grandilof said:

Ova dva meca sto ja videh, zabavno bilo. Sad Furia dobi Liquid, danas G2 dobio Faze, sve po bilo u 3 mape, nasi dobri. :D


Gledao sam G2 vs FaZe, dobar mec je bio :)
Moram da priznam da sam mozda nesto vise navijao za FaZe, jer kontam da G2 ima vise sansi da zavrse kao 1. u grupi, a FaZe je startovao s porazom od mousesporta.
Cak sam i u tom mecu ocekivao FaZe da uzme nakon prve mape... dobro su krenuli a onda se nesto okrenulo i zavrsili su s porazom 2:1.


Dosta dugo su menjali roster, pokusavali na razne nacine da se ubace u igru za tron.. cak je i NEO jedno vreme bio s njima.
Prosle godine su imali neke odlicne turnire, za Blast Pro u Kopenhagenu su izgledali zestoko spremno.

Sad.. ponovo kao da im fali nesto, kao da im treba sveza krv.
Nekako mi je olof trn u oku. Broky mi takodje ne daluje kao igrac koji je za AWP, mozda bih radije njega video kao "pucaca" a coldzera da uzme AWP.
Neke promene su potrebne.

Bilo je interesantno gledati duel brace, huNter vs NiKo :) Cak mu je jednom NiKo i preko chata odgovorio po naski :D kad ga je huNter ubio s ledja :)

Liquid i FURIA sam poceo da gledam, Nuke je lagano otisao u korist Liquida, a Inferno su poceli sa 5-0 pa sam mislio da ce biti brisanje k'o gumicom.

 

Sad tek vidim da sam propustio povratak FURIE i dobar mec :/

Link to comment
On 28.3.2020. at 21:20, Кристофер Лумумбо said:

druze hev fane i milane, zasto ste me lagali? kazete da je go slican kao cs 1.6 sot se pucanja tice i sada se blamiram dok mi neka deca pune glavu :(

 

doduse, nisam igrao ni cs 1.6 jedno 15 godina. 

 

Rekao sam da je sličan po pitanju fizike.. Ali brt, dok si ti pravio decu i zezao se sa porodicom, mlađa pokoloenja su nabiflala skila, i sad ti predstoji period prilagođavanja kome je preduslov da prihvatiš da si sada noobić, da te vreme pregazilo i da je povratak u formu dug i bolan proces :)

 

Takođe, veliki problem igre su cheateri. Od poslednjih 10 competitve mečeva koje sam odigrao, barem pola su bili sa očiglednim čiterima + mi je opao rank jer sam igrao sa drugarima početnicima.

Link to comment
10 hours ago, Have_Fun said:


Gledao sam G2 vs FaZe, dobar mec je bio :)
Moram da priznam da sam mozda nesto vise navijao za FaZe, jer kontam da G2 ima vise sansi da zavrse kao 1. u grupi, a FaZe je startovao s porazom od mousesporta.
Cak sam i u tom mecu ocekivao FaZe da uzme nakon prve mape... dobro su krenuli a onda se nesto okrenulo i zavrsili su s porazom 2:1.


Dosta dugo su menjali roster, pokusavali na razne nacine da se ubace u igru za tron.. cak je i NEO jedno vreme bio s njima.
Prosle godine su imali neke odlicne turnire, za Blast Pro u Kopenhagenu su izgledali zestoko spremno.

Sad.. ponovo kao da im fali nesto, kao da im treba sveza krv.
Nekako mi je olof trn u oku. Broky mi takodje ne daluje kao igrac koji je za AWP, mozda bih radije njega video kao "pucaca" a coldzera da uzme AWP.
Neke promene su potrebne.

Bilo je interesantno gledati duel brace, huNter vs NiKo :) Cak mu je jednom NiKo i preko chata odgovorio po naski :D kad ga je huNter ubio s ledja :)

Liquid i FURIA sam poceo da gledam, Nuke je lagano otisao u korist Liquida, a Inferno su poceli sa 5-0 pa sam mislio da ce biti brisanje k'o gumicom.

 

Sad tek vidim da sam propustio povratak FURIE i dobar mec :/

 

Tako FaZe non stop, odigraju jedan dobar turnir, pa cetiti losa otprilike. I onda zamene jednog pa sve ispocetka. Danas dobise 2:0, ali nije bilo bez trzavica. Da nije bilo Nika lagano bi izgubili. Bila i situacija 13:13 oni full eco i uzmu i nekako odvale tu partiju. 

 

Nego sto je klinja Cerq bugarce pocinilo sad u 2 zadnje partije na 13:13... :hail:

Link to comment

Ali kakvu zbrku napravise Virtus.pro sto su dobili OG :D
Ne verujem da je iko ocekivao to... Virtus.pro nije dobio BO3 od Februara i imaju 1-14 u mapama od tada :D

I onda dobiju OG, lidera u grupi.

Sad je borba za prva 3 mesta otvorena

image.png.7b757c390e8db9f6fdc357aeb92a3c8f.png

 

Sledeci mecevi su: OG vs FaZe i G2 vs mousesports

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...