Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za Radnicki iz Nisa me veze jedno secanje koje mi iz nekog razloga ne izbija iz glave, iako je savrseno nebitna situacija. Svojevremeno su subotom isli prenosi utakmica na RTB i jedne subote zakace da prenose Radnicki protiv pitaj kurac koga. Utakmica usred dana, dosadna u picku materinu, po tribinama se razvuklo nesto ljudi koji su dosli da izgube vreme i da se zabave, sa sve semenkama, novinama, cegerima s pijace i raznim drugim navijackim rekvizitima iz tog doba. U neko vreme krene kamera da svenkuje po tribini i kad je dosla tu negde oko sredine lik brze bolje vadi karton ispod dupeta presavijen na pola, otvara ga, dize ga iznad glave sa sve seretskim osmehom na licu, a na njemu pise "zdravo tasta". :lolol:

 

Kad se tada nisam iskidao od smeha nikad necu. Koliko li je dugo taj lik vukao onaj karton sa sobom da bi napravio foru za TV, kako je skontao da ce kamera da "predje" preko njega, odakle mu uopste ideja za tako nesto, ne znam ali mi je to bilo toliko simpaticno da pamtim i dan danas. Druga drzava, drugo vreme.

Link to comment

si siguran? doduše, ja nisam, ali se sećam imena

 

Јесам за то да се нишки клуб звао 14. октобар само у периоду 46/47. Чувени су по томе што им је Бобек дао 9 голова на једној утакмици.

Link to comment

Za Radnicki iz Nisa me veze jedno secanje koje mi iz nekog razloga ne izbija iz glave, iako je savrseno nebitna situacija. Svojevremeno su subotom isli prenosi utakmica na RTB i jedne subote zakace da prenose Radnicki protiv pitaj kurac koga. Utakmica usred dana, dosadna u picku materinu, po tribinama se razvuklo nesto ljudi koji su dosli da izgube vreme i da se zabave, sa sve semenkama, novinama, cegerima s pijace i raznim drugim navijackim rekvizitima iz tog doba. U neko vreme krene kamera da svenkuje po tribini i kad je dosla tu negde oko sredine lik brze bolje vadi karton ispod dupeta presavijen na pola, otvara ga, dize ga iznad glave sa sve seretskim osmehom na licu, a na njemu pise "zdravo tasta". :lolol:

 

Kad se tada nisam iskidao od smeha nikad necu. Koliko li je dugo taj lik vukao onaj karton sa sobom da bi napravio foru za TV, kako je skontao da ce kamera da "predje" preko njega, odakle mu uopste ideja za tako nesto, ne znam ali mi je to bilo toliko simpaticno da pamtim i dan danas. Druga drzava, drugo vreme.

meni je glavno sećanje onaj 0:2, 0:2 dvomeč sa hajdukom u kupu uefa, i scena kad simović 5 minuta pokušava da vrati loptu na peterac da bi je izveo, dok poljudom puše bura

Link to comment

meni je glavno sećanje onaj 0:2, 0:2 dvomeč sa hajdukom u kupu uefa, i scena kad simović 5 minuta pokušava da vrati loptu na peterac da bi je izveo, dok poljudom puše bura

 

Ma, secam se ja jos nekih stvari u vezi s Radnickim, jedno vreme su cepali i po Evropi ali ovo mi je bilo tako juznosrbijanski, to je tacno taj humor.

 

Na primer, secam se kako je, mislim, Panajotovic sutnuo spoljnom penal protiv AZ 67 na 5:0 za Holandjane i pogodio same raslje. :lolol: Ne mogu da se setim da sam ikada pre i posle toga video igraca da sutne penal spoljnom.

Link to comment

Apropo parka u ul. 7 jula. Taj park se zove "Stari park" I nalazi se preko puts "ofisa" gradskoga majors, Ali mi stariji ga pamtimo I po tome da smo tu rekli svoje "sudbonosno DA"...ja, pre 28 god. Znaci, to je nekada bila " kuća za venčanje" i kad se već tu nadješ...ko još gleda u spomenčići.... :D

Link to comment

 

 

 

Комадант нишке одбране од лета у Крушевцу

Жели управа Напретка да своју последњу линију ојача искусним фудбалером, па је избор пао на фудбалера Реала са Нишаве, Радоша Булатовић. Овај фудбалер рођен у Црвенки, између два боравка у Нишу, био је члан молдавске Дачије и Слободе из Ужица.

Рођен је 1984. године, а уговор са Радничким траје до лета.

10609545_961513323888655_452623710396762
 

 

 

Radoš je počeo u kadetima Hajduka. Bio je odličan igrač tokom juniorske i na početku seniorske karijere. Kasnije se izgubio u vrletima Džombinih nameštaljki.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...