Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

zanimlijiva karikatura. :) verovatno stara 40-50 godina?

 

ne znam, od kada ja pamtim zelja je potpuno marginalizovana, a potom pustena niz vodu i ne postoji vise (cak i ofk nis i niski palilulac igraju onu poslednju opstinsku ligu, zelja jok).

Link to comment

И више, из 50-их.

 

Занимљиво како се то све изгубило, Железничар је некад био велики клуб, под именом 14. октобар је чак играо у првој лиги, чешљао сам мало клупски фонд у нишком архиву.

Link to comment

tu je jos i jastrebac, koji je isto tako neslavno zavrsio ali je teren u vrezini i dalje odlican.  :D

 

sport u nisu je odavno sahranjen, i ova nova prica radnickog je prilicno nezdrava i na staklenim nogama™.

Edited by Psihodelija
Link to comment

to nikada ne bih saznao da nije foruma tj. da nisi zakacio. a ubedjen sam da tu informaciju ne zna ni 1% nislija. ali dobro, lep detalj.  :D

Edited by Psihodelija
Link to comment

Добро, али и даље имате најстарији фудбалски споменик у Европи.

 

 

to nikada ne bih saznao da nije foruma tj. da nisi zakacio. a ubedjen sam da tu informaciju ne zna ni 1% nislija. ali dobro, lep detalj.  :D

 

Vama dvojici je bas prijao ovaj pohod Nislija na PPP. :lolol:

Link to comment

Добро, али и даље имате најстарији фудбалски споменик у Европи.

O kom spomeniku se radi? Ne znam ja za to

Link to comment

Vama dvojici je bas prijao ovaj pohod Nislija na PPP. :lolol:

 

Волим ја Ниш, често сам тамо, успео сам чак и да у пар наврата погледам Раднички.

 

O kom spomeniku se radi? Ne znam ja za to

 

Фудбалерче. Учествовао сам на пројекту који је радио Универзитет у Шефилду, мапирање свих спортских статуа у свету. На опште запрепашетње, најстарији у Европи се налази у Нишу.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Фудбалерче. Учествовао сам на пројекту који је радио Универзитет у Шефилду, мапирање свих спортских статуа у свету. На опште запрепаштње, најстарији у Европи се налази у Нишу.

Ovaj link ti nesto ne fercera, il se ja jos ne snalazim. Gde je taj spomenik?

Link to comment

Ovaj link ti nesto ne fercera, il se ja jos ne snalazim. Gde je taj spomenik?

 

U parku 7. juli, lepo ti pise.

 

Da ne lazes ti da si Nislija? :lolol:

Link to comment

sad se setio kad je sredinom osamdesetih 14. oktobar izbacio sutjesku u ne znam kom kolu takmičenja za najdraži trofej. ne znam kojom magijom je to moglo biti na teveu, ali ja sam ubeđen da sam gledao i navijao, mislim da je bilo 2:1

Link to comment

sad se setio kad je sredinom osamdesetih 14. oktobar izbacio sutjesku u ne znam kom kolu takmičenja za najdraži trofej. ne znam kojom magijom je to moglo biti na teveu, ali ja sam ubeđen da sam gledao i navijao, mislim da je bilo 2:1

 

Тај је из Крушевца, овај нишки се јако кратко тако звао.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...