Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Који проценат Нишлија отприлике навија за Раднички? Зашто Раднички није популаран у околним местима, рецимо Алексинцу? Каква је ситуација са осталим нишким клубовима (Синђелић, ОФК, Железничар, Цар Константин)?

Link to comment

Који проценат Нишлија отприлике навија за Раднички? Зашто Раднички није популаран у околним местима, рецимо Алексинцу? Каква је ситуација са осталим нишким клубовима (Синђелић, ОФК, Железничар, Цар Константин)?

+šta sad radi mitošević?

Link to comment

U bre, al ste se razgalamili! Vidim beosmo i deca, reko dal jos treba rastem. Ja vise nemam kude    :unsure:

Edited by Dali_man
Link to comment

pravimo se naivni, a zna se da su ovde najveci huligani uglavnom porodicni ljudi.

 

inace, ceo nis navija za radnicki. sindjelic vole neki durlanci, bubanj je uz cara, ofk i zelja nista. ima navijaca iz babusnice, svrljiga, aleksinca...

Link to comment

Dobrodošli momci, čuo sam lopo o vama, kontam da će biti sve OK... :)

 

I raspišite se još malo po forumu, ima tu još tema i ključnih pitanja:

 

Četnici ili Pratizani

Dule ili Čović

Da li ste gledali Drive?

Šta mislite o belim listićima?

 

Forum je pun gadnih pitanja, pa polako se priključite :)

Link to comment

Dobrodošli momci, čuo sam lopo o vama, kontam da će biti sve OK... :)

 

I raspišite se još malo po forumu, ima tu još tema i ključnih pitanja:

 

Četnici ili Pratizani

Dule ili Čović

Da li ste gledali Drive?

Šta mislite o belim listićima?

 

Forum je pun gadnih pitanja, pa polako se priključite :)

Legendo, da li mu trazim odma mesto moderatora, il ce pricekamo jos koji dan?  :P

 

Bolje te nasao, i biti cemo fini  :)

Link to comment

Legendo, da li mu trazim odma mesto moderatora, il ce pricekamo jos koji dan?  :P

 

Bolje te nasao, i biti cemo fini  :)

 

Ne bih ja toliko zurio da sam na vasem mestu, ovde su mutni virovi moderacije gutali i najbolje medju nama. Flegma, na primer, vise kafu ne pije, Radisha ne prolazi nocu pored Dunava a Marvin nam je bio zalutao dok je trazio WC u restoranu na kraju univerzuma i jedva nas je opet nasao. Tuzne i tragicne su to sudbine. :(  

Link to comment

pravimo se naivni, a zna se da su ovde najveci huligani uglavnom porodicni ljudi.

 

inace, ceo nis navija za radnicki. sindjelic vole neki durlanci, bubanj je uz cara, ofk i zelja nista. ima navijaca iz babusnice, svrljiga, aleksinca...

 

karikaturaiz60-tih_zpsce1584b2.jpg

 

:(

Link to comment

Ne bih ja toliko zurio da sam na vasem mestu, ovde su mutni virovi moderacije gutali i najbolje medju nama. Flegma, na primer, vise kafu ne pije, Radisha ne prolazi nocu pored Dunava a Marvin nam je bio zalutao dok je trazio WC u restoranu na kraju univerzuma i jedva nas je opet nasao. Tuzne i tragicne su to sudbine. :(  

Znaci pamet uglav i d... uza zid  :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...