Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

  1. 1. Kako ce se zavrsiti polufinale?

    • Partizan 3:0
      9
    • Zvezda 3:0
      15
    • Partizan 3:1
      20
    • Zvezda 3:1
      32
    • Partizan 3:2
      8
    • Zvezda 3:2
      2
    • Cirkus, nece se ni zavrsiti
      6


Recommended Posts

mene je etore mesina uspešno pelcovao od gledanja basketa u pioniru. hala sportova je dom kk partizan.

ali to ne obezvređuje čin koji je jadniji od šibicarskih fora sa zelenjaka

 

potpuno očekivano od njih, šta te čudi

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cokijevi podzemni udari. Navijaci CZT popularne delije  ``zvanicno`` ne prate klub u aba ligi. Evo i nasi kazu da posle ovog muckog poteza nijedan navijac rivala nece uci u pionir... Jedu govna i jedni i drugi, snacice se najverniji vec.  

Link to comment

Nemam pojma šta je dogovoreno (a i zabole me), ali ovo je jedini ispravan način, koji smanjuje mogućnost (navijačkih) sranja, onoliko koliko ih je uopšte moguće smanjiti. Jasno je meni da u tom slučaju nestaje mogućnost pominjanja bočnih udara i ostalih vrdanja u slučaju da se nešto desi, ali bezbednost je ipak ispred merenja patke. Ako bude pičvajza, zna se ko je organizator i čija je stoka.

Link to comment

A za šta su inače igrali cele godine, ako ne za to što misle da je prednost domaćeg terena

 

Na stranu to koliko je urlanje idiotskih rima prednost

Link to comment

Nemam pojma šta je dogovoreno (a i zabole me), ali ovo je jedini ispravan način, koji smanjuje mogućnost (navijačkih) sranja, onoliko koliko ih je uopšte moguće smanjiti. Jasno je meni da u tom slučaju nestaje mogućnost pominjanja bočnih udara i ostalih vrdanja u slučaju da se nešto desi, ali bezbednost je ipak ispred merenja patke. Ako bude pičvajza, zna se ko je organizator i čija je stoka.

 

Ne lozi se. Dace popularne delije popularnim grobarima karte, i vice versa. Uvijek je tako bilo.

Link to comment

Nemam pojma šta je dogovoreno (a i zabole me), ali ovo je jedini ispravan način, koji smanjuje mogućnost (navijačkih) sranja, onoliko koliko ih je uopšte moguće smanjiti. Jasno je meni da u tom slučaju nestaje mogućnost pominjanja bočnih udara i ostalih vrdanja u slučaju da se nešto desi, ali bezbednost je ipak ispred merenja patke. Ako bude pičvajza, zna se ko je organizator i čija je stoka.

već viđeni scenarij

Link to comment

to jedino ako nisi gledao aba ligu nikad

Jel možeš onda da pojasniš, šta znači "potpuno očekivano od njih"

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...