Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

  1. 1. Kako ce se zavrsiti polufinale?

    • Partizan 3:0
      9
    • Zvezda 3:0
      15
    • Partizan 3:1
      20
    • Zvezda 3:1
      32
    • Partizan 3:2
      8
    • Zvezda 3:2
      2
    • Cirkus, nece se ni zavrsiti
      6


Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

mnogo si nervozan

 

Naravno da sam nervozan kad se pravite ludi. I kad podmećete. Al samo druže kad ti nisi nervozan i kad će da se javi midlklas da napiše neku doskočicu, fantastični ste obojica nadam se da ste srećni što sam ja nervozan a vi toliko pametni jbg.

Link to comment

Možda bi pomoglo kada bi se izražavao preciznije, a ne da u svakom sledećem postu napišeš nešto drugo. Elem, neverovatnim šuterskim ludilom bi se moglo nazvati ono u 4/4 protiv Makabija, tj kad ulazi preko ruke, od table, sa 9 metara i slično. Ne kada se u nešto višem postotku pogađaju uglavnom otvoreni šutevi.

Link to comment

Možda bi pomoglo kada bi se izražavao preciznije, a ne da u svakom sledećem postu napišeš nešto drugo. Elem, neverovatnim šuterskim ludilom bi se moglo nazvati ono u 4/4 protiv Makabija, tj kad ulazi preko ruke, od table, sa 9 metara i slično. Ne kada se u nešto višem postotku pogađaju uglavnom otvoreni šutevi.

 

Ali kako ja disuktujem sa tobom kad ti kažeš nisam gledao utakmicu i nsiam gledao statistiku a prvi si se javio da kažeš ma daaaa najbolje da je tako bilo. I onda kad dobiješ statistiku za Kalinića recimo kažeš, pa to i nije čudno. Kako bre nije čudno. 

 

A u prvom sam postu bio savršeno jasan. Onda ti dođeš isečeš deo, izvadiš iz konteksta i pričamo o nečem drugom. 

Edited by theanswer
Link to comment

60% vremena na forumu dansver provede pokusavajuci da objasni sta je mislio u svom prethodnom postu koji svi shvate pogresno :(

Link to comment

Ali kako ja disuktujem sa tobom kad ti kažeš nisam gledao utakmicu i nsiam gledao statistiku a prvi si se javio da kažeš ma daaaa najbolje da je tako bilo. I onda kad dobiješ statistiku za Kalinića recimo kažeš, pa to i nije čudno. Kako bre nije čudno. 

 

Aj da probam jubilarni poslednji put - neverovatno šutersko ludilo znači da neko sipa iz nemogućih pozicija i sve mu ulazi. Ti mi pokažeš statistiku, i ja iz nje zaključim da su dvojica od trojice ludaka na svom šuterskom standardu, a treći ima više nego što je uobičajeno. Pritom, taj treći je lik koji cele sezone u velikom procentu pogađa otvorene šuteve.

 

Ajmo još jednom, siže: neverovatno šutersko ludilo tri igrača, procenti 50, 60 i 90% iz igre. Poveži i sravni prvi deo rečenice sa drugim.

Link to comment

60% vremena na forumu dansver provede pokusavajuci da objasni sta je mislio u svom prethodnom postu koji svi shvate pogresno :(

pa objasnio je covek vise puta o cemu se tu radi, to je zato sto na ovom forumu kao na retko kom drugom, zvezdini navijaci imaju mnogo veci postotak izbacenih postova
Link to comment

Aj da probam jubilarni poslednji put - neverovatno šutersko ludilo znači da neko sipa iz nemogućih pozicija i sve mu ulazi. Ti mi pokažeš statistiku, i ja iz nje zaključim da su dvojica od trojice ludaka na svom šuterskom standardu, a treći ima više nego što je uobičajeno. Pritom, taj treći je lik koji cele sezone u velikom procentu pogađa otvorene šuteve.

 

Ajmo još jednom, siže: neverovatno šutersko ludilo tri igrača, procenti 50, 60 i 90% iz igre. Poveži i sravni prvi deo rečenice sa drugim.

 

da je vilijamsu i dženkinsu šuterski standard taj ne bi sad u zvezdi igrali, to znaš i sam tako da ne znam što si to napisao. i dženkins je imao i 70 posto na jednoj, mrzi me sad opet da tražim

 

a utakmicu nisi gledao pa sve da su celu utakmicu imali otvorene ulaze a ne šuteve ti to ne možeš znati jer nisi gledao zar ne? tako da ako nisi gledao kako znaš da nisu sipali iz nemogućih pozicija i sve im ulazilo? ne kažem da je takav bio svaki šut ali otkud bi ti to znao kad je li nisi gledao?

 

kad spojiš njih trojicu i te procente zajedno dobiješ to ludilo o kome sam pisao. 

 

@pbg12345 potpuno se slažem sa tobom ovaj put sem tog dela o drugim forumima, to nije bitno ;) 

Link to comment

Toliko suteva je uslo jer Partizan za razliku od odbrana u EL koje nisu udvajale/utrajale Bobija, ostavlja uvek samog beka/krilo na sutu. Tamo se izlazilo i na Lazica, i na Dangubica, i na Tejica, i na Kalinica, i na Mitrovica, za Djenku i Vilijamsa i da ne pricamo.

 

U EL su pucali dosta slabije, ali ni blizu toliko cistih pozicija nije bilo, tamo je retko ko toliko provocirao suteve spolja, osim mozda Jovicu. :D

E sad, sto se dobar deo publike uhvatio za onaj kanal od ispucavanja u drugom derbiju u regularnom delu, i shvatio nas ucinak iz te utakmice kao kakav suterski standard, to je druga prica. 

 

Edit : Mislim da prica treba da ide u tom smeru da smo prevazisli svoj dotadasnji standard kada je rec o protoku lopte i ofanzivnim kretnjama, to je stvorilo otvorene pozicije i razbilo odbranu. 

Edited by Plajvi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...