Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

  1. 1. Kako ce se zavrsiti polufinale?

    • Partizan 3:0
      9
    • Zvezda 3:0
      15
    • Partizan 3:1
      20
    • Zvezda 3:1
      32
    • Partizan 3:2
      8
    • Zvezda 3:2
      2
    • Cirkus, nece se ni zavrsiti
      6


Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam, nisam gledao poslednje dve. Imali smo trojke preko 30-40%?

 

kalinić treća utakmica 90 posto iz igre

dženkins preko 60 posto iz igre

 

četvrta utakmica vilijams 50 posto iz igre

dženkins preko 70 posto iz igre

kalinić preko 60 posto iz igre

Link to comment

Ne znam, nisam gledao poslednje dve. Imali smo trojke preko 30-40%?

zvezda kao tim je podigla procenat suta za tri neverovatnih 1.8% u seriji u odnosu na sezonu.

Link to comment

zvezda kao tim je podigla procenat suta za tri neverovatnih 1.8% u seriji u odnosu na sezonu.

 

 

 Kalinića, Dženkinsa i na kraju Vilijamsa bilo i više nego dovoljno da se dobije ova serija.

 

btw nije šut samo za 3 ima nešto što je i duga dvojka a što vi inače dosta često šutirate

Edited by theanswer
Link to comment

kalinić treća utakmica 90 posto iz igre

dženkins preko 60 posto iz igre

 

četvrta utakmica vilijams 50 posto iz igre

dženkins preko 70 posto iz igre

kalinić preko 60 posto iz igre

 

Kalinić cele sezone ima prilično siguran šut, Dženkins je znatno popravio procenat dosta pre ove serije, posle par meseci kanala. Od Vilijamsa nije nemoguće očekivati jebeno neverovatnih 50% iz igre?

Link to comment
2,3 minuta iskoristiti ove igrače koji nisu ulazili nešto kao Radonjić što je uradio sa Dangubićem u trećoj (btw to je ogromno meni iznenađenje da ga je tako žrtvovao, moglo je i o glavu da mu se obije, ali nije zato svaka čast). Ali jako teško jer je Vanja još uvek fizički daleko od ovog nivoa košarke

 

 

Mali  uopšte nije  bio hendikep kad je morao da čuva Dženkinsa, za razliku od npr Akojona.   Imao je onu jednu blokadu u prvoj utakmici (verovatno uz faul -_-)  i još nekoliko puta ga je ispratio i napravio faul na zemlji. Taman za te specijale od 2-3 min

Link to comment

Kalinić cele sezone ima prilično siguran šut, Dženkins je znatno popravio procenat dosta pre ove serije, posle par meseci kanala. Od Vilijamsa nije nemoguće očekivati jebeno neverovatnih 50% iz igre?

 

Ne znam brate šta hoćeš od mene, prvo si uleteo bez da si gledao utakmice i statistiku da diskutuješ o utakmici i statistici onda ti dam brojke i sad ni to ne valja. Na 90 posto Kalinića iz igre ti mi odgovaraš da on dobro šutira cele sezone i onda očekuješ da ti odg na ovo za Vilijamsa. Ne znam stvarno

Edited by theanswer
Link to comment

Ne znam brate šta hoćeš od mene, prvo si uleteo bez da si gledao utakmice i statistiku da diskutuješ o utakmici i statistici onda ti dam brojke i sad ni to ne valja. Na 90 posto Kalinića iz igre ti mi odgovaraš da on dobro šutira cele sezone i onda očekuješ da ti odg na ovo za Vilijamsa. Ne znam stvarno

 

Pa dao si mi brojke i ja ti kažem da to nije ništa nenormalno :D Da, kažem ti da Kalinić dobro šutira cele sezone, nije ludilo kad u jednoj tekmi šutira još bolje.

Link to comment

Nije se on zajebao kada je Insajder postavljao pitanja Terzicu, vec je to bila svesna javna demonstracija sile prema tamo nekim novinarima sto mnogo pametuju.

Kakva bre demonstracija sile šta pričate.Ništa tu nije bilo...
Link to comment

Pa dao si mi brojke i ja ti kažem da to nije ništa nenormalno :D Da, kažem ti da Kalinić dobro šutira cele sezone, nije ludilo kad u jednoj tekmi šutira još bolje.

 

Nije nenormalno ali nije ni realno gledajući sve ovo što smo videli do sad u karijeri od njega, eto ako održi tih 90 posto plus 66,67 iz četvrte možemo svi da se radujemo dobili smo Kukoča jbt. 

Link to comment

Pa da je cele sezone imao ovoliko otvorenih suteva mozda bi mu i bio takav procenat :)

 

Da, zato što on igra inače samo EL, ABA liga i njihovi Solnoci i Levski ne postoje kada se računa statistika. Smajli :)

Link to comment

Pa jel čitaš tekst? ...što je i sam priznao u razgovoru koji je snimljen kamerom...

Nije tu bilo nasilja nego zajebancije koja ni u jednom trenutku nije prerasla u neku opasnu situaciju.To što ova novonarka drami to je druga stvar...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Pa jel čitaš tekst? ...što je i sam priznao u razgovoru koji je snimljen kamerom...

Nije tu bilo nasilja nego zajebancije koja ni u jednom trenutku nije prerasla u neku opasnu situaciju.To što ova novonarka drami to je druga stvar...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

 

Međutim, i pre postavljenih pitanja, Terzić je uz osmeh upitao "šta da radi sa ovima sa B92", a čovek koji je stajao s njim je prišao novinarki, sprečio je da radi svoj posao i skinuo je sunđer sa znakom B92 s mikrofona. 

Da, nije razbio kameru i lobanju novinarki ... tako da ovo nije demonstracija siledzijskog ponasanja, vec simpaticna posalica u reziji mafijaskog bosa i njegovog pit bula ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...