Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

  1. 1. Kako ce se zavrsiti polufinale?

    • Partizan 3:0
      9
    • Zvezda 3:0
      15
    • Partizan 3:1
      20
    • Zvezda 3:1
      32
    • Partizan 3:2
      8
    • Zvezda 3:2
      2
    • Cirkus, nece se ni zavrsiti
      6


Recommended Posts

Po meni je debeli dobro odradio posao, sad sto je suparnicka kvalitetnija ekipa bila raspolozena je nesto na sta tesko mozes da utices ... Uostalom sa slicnim odosom snaga je i Vlada Jovanovic dobio lagano Karija u seriji. Veliki je problem kontrolisati veliku zvezdu u timu,posebno ako taj igra iz ljubavi™ i ako imas premali fond igraca. Mogu samo da zamislim, raspolezenje u narodu da je Pavlovic bio oteren posle incidenta na treningu (bukvalno bi svi strucnjaci taj momenat oznacili kao kljuci za propalu sezonu).

 

p.s. Naravno ove gore misljenje(cinjenice), ne opravdava Vujosevica za ceste verbalne gluposti sto pravi na konferencijama ...

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

lako je sad biti pametan. dule je znao da ako izbaci pavlovica iz ekipe, nema nikakvu sansu.

 

kontam da se nadao da ce se ovaj ipak dozvati pameti, iako je sve ukazivalo da se to nece desiti.

Link to comment

Sta li je Pavlovicu bilo u glavi u toku ove serije, nikako ne mogu da shvatim

 

https://pbs.twimg.com/tweet_video/CDEHr6VUIAEWxNX.mp4

 

Previse doolizma. Razliciti igraci razlicitno reaguju na konstantno punjenje glave glupostima a Pavlovic je ne narocito inteligentni autsajder (u geografskom smislu) koji nije navikao na takve drilove jer je veci deo karijere proveo preko bare. Vujosevic godinama psiholoski spanuje svoje igrace dosta vesto, ovoga puta je previse zavrnuo i glava reketa mu je pukla.

Link to comment

A šta je selektor video loše? Kaže nedopustivu priču sa sudijama, u kojoj je prednjačioNikola Kalinić. Đorđević mu je zbog toga “očitao lekciju”.


“Pozvao sam Kalinića i rekao mu da od početka sezone gestikulira što je neprihvatljivo za jednog reprezentativca. Rekao sam mu: "Hajde da izbegnemo takve stvari. Ima ko će da se raspravlja sa sudijama, kada zatreba". Nema šta ko da priča sa sudijama. "Igraj, bre, dečko. Daj tri trojke zaredom i završi posao! Ti se zoveš igrač, ja sam trener i moj posao je da tražim tajm-aut na vreme, da postavim filozofiju igre u odbrani ili napadu." Nikog neću da maltretiram, ali pravila lepog ponašanja moraju svi da znaju. I to je osnova za dalje”, jasan i glasan bio je Đorđević.


 


Wtf!?  :o


Link to comment

A Kalina njemu - Pati!

 

btw, da je dosao na neku utakmicu ove sezone, mogao je i licno da mu kaze, bolje je nego telefonom

Edited by Joe D
Link to comment

 

A šta je selektor video loše? Kaže nedopustivu priču sa sudijama, u kojoj je prednjačioNikola Kalinić. Đorđević mu je zbog toga “očitao lekciju”.

“Pozvao sam Kalinića i rekao mu da od početka sezone gestikulira što je neprihvatljivo za jednog reprezentativca. Rekao sam mu: "Hajde da izbegnemo takve stvari. Ima ko će da se raspravlja sa sudijama, kada zatreba". Nema šta ko da priča sa sudijama. "Igraj, bre, dečko. Daj tri trojke zaredom i završi posao! Ti se zoveš igrač, ja sam trener i moj posao je da tražim tajm-aut na vreme, da postavim filozofiju igre u odbrani ili napadu." Nikog neću da maltretiram, ali pravila lepog ponašanja moraju svi da znaju. I to je osnova za dalje”, jasan i glasan bio je Đorđević.

 

Wtf!?  :o

 

 

Znaci nista od Macvana u reprezentaciji. :fantom:

Link to comment

Lepo od Sala što podiže lestvicu za Kalenića. Nisi više sidekick u reprezentaciji, uskladi ponašanje sa igrama

 

Da priča sa sudijama, priča. I da nervira zbog toga. Ali da mu se dosudi jedina tehnička za prigovor u celoj seriji, to je za rubriku verovali ili ne

Link to comment

Sve je dobro Sale rekao i hvala mu na tome, za Kalinu moze samo dobro biti da usvoji savete vecih faca od sebe.

 

pa ne mora da priča po medijima šta mu je rekao. 

Link to comment

Đorđević je to rekao u pozitivnom kontekstu, pričao je kako je Kalinić bio smiren u polufinalnoj seriji i odlično igrao umesto da se raspravlja sa sudijama (kao što je radio cele sezone). 

Link to comment

pa ne mora da priča po medijima šta mu je rekao. 

 

Pa pitali su ga sta mu se nije svidelo i covek odgovorio, nije on sam nazvao redakciju i objavio im da je objasnio™ Kalini kako da se ponasa. 

Link to comment

pa ne mora da priča po medijima šta mu je rekao. 

 

Možda je rekao da to čuju i neki koji će da igraju za reprezentaciju za deset ili više godina.

Link to comment

^^^to bi i imalo smisla, mada ne moze taj kontekst da se izvuce iz napisanog.

 

na stranu to, nisu ove price za javnost dok igraci jos igraju sezone u svojim klubovima. selektor se gura u spotlight pogresnim stvarima u ovom trenutku.

Edited by Joe D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...