Jump to content
IGNORED

Jel ste zgrešili i kako?


yolo

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    8

  • assück

    6

  • Frank Pembleton

    3

  • mire

    2

Top Posters In This Topic

doruckovao rucak od juce jer nisam stigao a posle isao na basket pa ne valja pun stomak. prologiram uskrs i proceduru celu za 24 casa. razume svevisnji budalu.ne bi me drzo tolko. u medjuvremenu laf 0,4. idem po jos :)

Link to comment

ja nisam postila ni jedan dan u zivotu,nikad.

 

misim ako bih videla poentu mozda..za sada jok

ja jesam jednom, ovaj uskršnji. i bilo mi sasvim ok, lepo sam se osećao i nisam bio gladan, obzirom da meso(ribu) moram da imam u obroku da bi bi kompletan

jedino mi falio jogurt i sir. pio neki od soje al to je žešće sranje, kao i soja kao takva.

 

danas za doručak pogačice sa čvarcima, za ručak tuna i neki pirinač, al mi bilo slabo pa pojačao sa izletničkom

Link to comment

Jao, ja imam punu kuću kvalitetnih stvari a ne smem. Zbog dijete i žene. 

ih, dijete je sigurno zaspalo. a i zena ce vremenom.

 

tu ide onaj smajli, jedan drugi ^_^

Link to comment

zavrsismo badnje vece sa koktelima, pocepali smo se ko zvecka. srecom da su kanepei bili sa rio mare tuna pastetom, ajvarom i tofuom i to ne zbog posta nego sto je domacin vegetarijanac, pa nam je osvetlao pravoslavni obraz.

Link to comment

Meni se potrefio ovogodišnji detoks sa hrišćanskim postom. Ispadoh vernik ni kriv ni dužan, u Guliju me je kelner sa razumevanjem gledao kad sam naručio samo limunadu.

Link to comment

Ja sam svakog dana posta napisala bar po post.

Osim toga, jela sam svinju, nisam mislila samo bogougodne misli, jaja cu farbati tek sutra kafom/cveklom/kupusom a ako to ne uspije ostavicu ih neofarbana, pa makar zbog toga apokalipsala

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...