Jump to content
IGNORED

Jel ste zgrešili i kako?


yolo

Recommended Posts

Topić za bezbožnike i oblaporce koji ne paze šta i kada jedu.

 

Ja danas doručkovao tost, kajmak, poširano jaje, pola kranjske, salatu od mladog spanaća.

 

Razmišljao sam da li da budem dobar hriščanin, što je u mom slučaju nemoguće, imao sam pola konzerve tune od juče ali me nije ponelo. Sa ovakvim minulim radom, ovo neće biti odlučujuća stvar koja će da me otera u pakao.

 

Doduše kupio sam neke filete i gambore pa ću verovatno da napravim neki brutalni ramen posle, mada ću i tamo verovanto da ubacim jaje.

 

Mis'm, Veliki petak. 

Link to comment
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    8

  • assück

    6

  • Frank Pembleton

    3

  • mire

    2

Top Posters In This Topic

ja tradicionalno na veliki petak i na badnje vece pravim ribu za veceru. sto me, naravno, ne sprecava da preko dana krkam sta god mi padne saka. jutros sam jeo jaja i slaninu, rucao nisam nista, vecera ce uskoro. gambori za predjelo, riba glavno jelo. dezert.... videcemo. ima budjavog sira, ima dobrog hleba, ima marmelade od luka a ima i neki sladoled u zamrzivacu. 

 

od mene nevernika sasvim dovoljno. 

Link to comment

Ja sam ladno zaboravio, mozda bi se i iscimao da pojedem neku ribu, ovako:

Meat kafta (Minced meat with spices and herbs, parsley, onion, hummus and Lebanese bread)

Link to comment

na tri piva sam a popio bih mamin vodenjak

:lolol:

 

Doručak sam preskočio (ček ovo, ček ono, ajd sad tamo... prođe voz), a ručao sam kupus i koske sa dna lonca u kome se krčkala sarma.

 

Za večerinku pržena bela riba, krompir salata i vino. Puno vina.

Link to comment

misim ako bih videla poentu mozda..za sada jok

 

Pa kako poenta, organizam se pročisti od masti, i tako... Onda u 12.01 navališ na sarmu i oblande kao svaki pravi Hrišćanin te nadoknadiš pročišćeno...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...