Jump to content
IGNORED

Sjetimo se djetinstva (moji prvi igrački koraci)


Singer

Recommended Posts

igro je kod babe na selu. uostalom, i majmuni citaju filosofiju ali je ne razumeju.

pa da. zapravo sam trebo da ga pitam kako je on to igrao, cijenim da bi odgovor bio vrlo zanimljiv.

Gmaze, debeli ti ne odobrava izbor literature :(
Link to comment

NIje djetinjstvo, vec adolescencija, ali svejedno...One and only! I sad se secam intenzivnog zadovoljstva kada sa samurajima unistis Koreju, neprobojno utvrdis taj deo sveta i krenes preko Sibira na Evropu...i naravno na kraju naletis na britansku tesku konjicu.

 

 

13115-genghis-khan-ii-clan-of-the-gray-w

Ja sam Dzingis Kan 2 igrao sa Mongolima, ako se dobro secam default jedinica im je OP u odnosu na ostale. Kasnije kupim i neke egzoticne placenike, tipa slonove i mameluke, nisu bili nesto efikasni ali eto, malo sarenila cisto radi reda.

 

Mnogo vise ipak igrah prvi deo. Secam se dobro jedne partije kada sam posle celodnevnog bakcanja sa dosadnom ekonomijom konacno napravio najjacu armiju i krenuo u "blitzkrieg" toliko samouvereno da cak ni poziciju nisam snimio ... i zaboravim da ponesem hranu za vojsku. Pocrkase jadni svi od gladi u jednom kliku misa. Bilo je toga jos, treba otvoriti poseban topic za "vas naj gaming epic fail"

Link to comment

precoze, kako si ti igrao ove igre? tata ti ih ucita, a kad krene muzika ti krenes da tapses rucicama?

A sta ja da ti radim sto si se igrao corkanja i pikace, intelektualce?
Link to comment

Ja sam Dzingis Kan 2 igrao sa Mongolima, ako se dobro secam default jedinica im je OP u odnosu na ostale. Kasnije kupim i neke egzoticne placenike, tipa slonove i mameluke, nisu bili nesto efikasni ali eto, malo sarenila cisto radi reda.Mnogo vise ipak igrah prvi deo. Secam se dobro jedne partije kada sam posle celodnevnog bakcanja sa dosadnom ekonomijom konacno napravio najjacu armiju i krenuo u "blitzkrieg" toliko samouvereno da cak ni poziciju nisam snimio ... i zaboravim da ponesem hranu za vojsku. Pocrkase jadni svi od gladi u jednom kliku misa. Bilo je toga jos, treba otvoriti poseban topic za "vas naj gaming epic fail"

A jel se sećaš generala koji se zvao Jebe?

Link to comment

Tako je i mileram bio tuzan kad mu je puklo korito kojim se sankao. Najvise je voleo da jede kao klinjo suhu svinjsku glavu koju bi nalazio na tavanu. Skuhao bi je za sebe i svojih 14 brace i sestara sa malo brasna i onda bi se najeli da je sve pucalo i bilo bi im zlo. Naisla bi i mati i sve bi ih istukla, jer bi tu svinjsku glavu namenili za blagdane.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...