Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Klasicni Tigersi. Vode 5-0, nakon 6. ininga. Ausmus se plasi da uvede nekog iz bullpena, Price ostaje predugo. Kada sam video da Joba ulazi u 8. iningu, pomislio sam da ce Astrosi odmah okrenuti, no nije se desilo. Detroit ne koristi coveka na 3. bazi bez auta, u bottomu 8. i kazna stize kada je Soria pokusao da zatvori mec. Na kraju McCann donosi walk-off pobedu domacoj ekipi, svojim drugim HR na MLB nivou, u 11. iningu.

Link to comment

Klasicni Tigersi. Vode 5-0, nakon 6. ininga. Ausmus se plasi da uvede nekog iz bullpena, Price ostaje predugo. Kada sam video da Joba ulazi u 8. iningu, pomislio sam da ce Astrosi odmah okrenuti, no nije se desilo. Detroit ne koristi coveka na 3. bazi bez auta, u bottomu 8. i kazna stize kada je Soria pokusao da zatvori mec. Na kraju McCann donosi walk-off pobedu domacoj ekipi, svojim drugim HR na MLB nivou, u 11. iningu.

 

Jebo sam im mater :)

Link to comment

Klasicni Tigersi. Vode 5-0, nakon 6. ininga. Ausmus se plasi da uvede nekog iz bullpena, Price ostaje predugo. Kada sam video da Joba ulazi u 8. iningu, pomislio sam da ce Astrosi odmah okrenuti, no nije se desilo. Detroit ne koristi coveka na 3. bazi bez auta, u bottomu 8. i kazna stize kada je Soria pokusao da zatvori mec. Na kraju McCann donosi walk-off pobedu domacoj ekipi, svojim drugim HR na MLB nivou, u 11. iningu.

zasto Price predugo? bacio je 100 pitcheva, i to nakon 2 outa i 4 hita u sedmom inningu. znaci definitivno je trebao da baca sedmi inning

 

Hendricks complete game shut out :Hail: postajemo ozbiljan klub jbt :D

Link to comment

Izgledalo je da ce Price biti nalupan kao protiv Yankeeesa, kada su Astrosi krenuli da dolaze na baze. Falio mu je jedan aut, za kompletiranje 7. ininga, no tu je kumovala i greska SS Detroita.

 

Igrate fino. Ocekivao sam neki poen vise jutros, sa vase strane, ali se to pokazalo nebitnim, nakon fenomenalnog izdanja Hendricksa.

Link to comment

fucking Rondon :frust:

4-2, bottom 10th, 2 out, prvo popusi double, reko dobro, nista strasno... i onda na 1-2 ostavi fastball na sredini, nikome drugom do Goldschmidthu! pa naravno da je popasao homer... posle se mucili jos 3 inninga da izgubimo 5-4

only the Cubs...

Link to comment

Riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzo!

 

kakav car. prvo 3R double kojem je falilo mozda 10 centi za homer, i sada u devetom 3R homer za 9-6

valjda idioti nece i ovo sjebati...

Link to comment

:lolol:

 

Nista od klipa. Ne umem da ubacim. Colon udara dabl za RBI. Mogao je mozda i do tripla, no kako bi ga posle oporavili za naredni ining.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja ih odigrah u singlu, no izgleda da je danas baksuzan dan. Prvo Rosenborg masi gomilu sansi za 3+, Houston ne daje run iz 10 hitova i sada Giantsi ne mogu da zatvore dva razlike.

Link to comment

Ja sam i dalje u šoku kako je magarac ispustio lopticu. A i nesretni klouzer je imao triple ili hr ispisan mu na čelu samo to nije skontao onaj koji treba skonta

Link to comment

Nije trebao praviti walk, nakon pustenog HR. Mnogi pokusaju da bacaju opreznije i onda se dese jos gore stvari. Mada je odbrana ovo morala zavrsiti. Tja, tokom aprila je skoro sve islo u moju korist, morao sam im nesto vratiti u maju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...