Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konjoslav menja sada Sercera kada ja ovaj popio 3R homer, a imao je bas fin mec do tog trenutka.Koji ga je krasni uopse slao u 8. ining.

Link to comment

Odahnulo se kada je Storen upuc'o Stantona ( slajderima ) za 2. out. Usprkos Metu Vilijamsu i njegovome osecaju za filing, nije se uspelo izgubiti, makar danas ne.

Link to comment

Sto je dzaba ( besplatan prenos sa sajta lige ), jelte... Sedam zgoditaka ( cak ) i dve uzastopne, a identicne (!), vrhunske defanzivne reakcije Dozera u polju.Kisa lije, no dok se usled toga mec ne prekida, meni ne smeta.Ja sam u kuci. :s_dj:

Link to comment

Skroz uobicajeno trosatno smaranje i vazda je tako kada igra 'Sota.Bilo bi jos i zivopisnije da nije bilo run-ova koliko je bilo, jelte.

Link to comment

Prvo bacanje u Detroitu danas i homer! :0.6:

 

U medjuvremenu, vec je duplo prednost - preko Kejna.

 

edit: Morao sam ispraviti se jezicki, jelte. :happy:

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Odlican mec i brutalni Kanzas.Gatri profi, Kabrera 0/4.Rojalse, moze se ispostaviti, jebe sto su toliko dobri u najranijem delu sezone, a vadi ih cinjenica da su toliko dobri bez obzira sto su, u citavoj ligi, najbolji kada je rec o broju igraca koji su im, u nekom trenutku, visili na inactive list u dosadasnjem toku sezone.

Link to comment

Za mene je bio odlican do sada. Mozda si ti odmah ocekivao da decko izlupa HR u seriji, no malo prilagodjavanja, mu je ipak trebalo. 

Lepo je videti da Cubsi igraju bolje. Jos da Cardinalsi ne dobijaju u seriji(narocito ne ove moje, meh).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...