Jump to content
IGNORED

Atipčni turizam i estetika Altiplana


Marcus Wulffings

Recommended Posts

nastavimo ovaj maraton tamo gd smo stali, mislim da smo kod onih tobože WC kućica ispod Vajne...

 

DSC_4823.JPG

 

DSC_4830.JPG

 

ovaj kontrast mi se dopada kako sam ga ulovio:

 

DSC_4831.JPG

 

DSC_4839.JPG

 

DSC_4843.JPG

 

koliko mi se čini, oni su adaptirali ovu stenu

 

DSC_4845.JPG

 

DSC_4849.JPG

 

DSC_4852.JPG

 

DSC_4853.JPG

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Marcus Wulffings

    1229

  • MancMellow

    52

  • Singer

    50

  • Hippie

    10

to su bili poslednji kadrovi, svi koji obilaze MP završavaju pohod na ovi istočnim padinama, i tako polunervozni od jednoličnih sivih kamenih nastambi već prave loše fotke i one najogavnije selfije za fejs;

 

što se mene tiče , bio sam neobično ispunjen i retko zadovoljan onim što sam uradio, u sklopu ekipe

 

nie bilo prostora za lična proseravanja jer samo mesto oduzima dah i navodi čoveka da se potpuno preda celoj okolini;

 

nisam osetio nikakv ludački umor ili upalu mišića, niti bol u leđima iako sam teglio taj nikon sa još dva objektiva

 

tog dana sam popio dve litre vode i pojeo jedan mars i jedan snikers, uveče sam uzeo ono lokalno - fritirane banane, pileće belo i jedno jaje plus sok od sveže isceđenog voća

Link to comment

ipak na MP-u izvire energetska čakra, pa nije ni čudo da sam izdržao ceo taj napor;

 

te čakre se nalaze još na lokalitetu Pisaq, Templo del Sol i na Isli del Sol

Link to comment

a sledeći dan, sačekao nas je treking duž pruge kroz prašumu 14 km u jednom pravcu do Hidroelectrice i 14 km nazad;

iznajmili smo kombi do nekakve terme Santa Teresa, mada bi meni više odgovarala hladnija voda od te termalne...

 

DSC_4854.JPG

 

DSC_4855.JPG

 

DSC_4857.JPG

 

 

Montanja sa koje se sve vidi, biće je u još boljem kadru

Link to comment

da, u kombinaciji sa tropskim rastinjem i vrhovima koji izrazito štrče, Andi deluju kao da su iz scene nekakvog horor filma

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

DSC_4874.JPG

 

DSC_4876.JPG

 

DSC_4878.JPG

 

a sada voz na relaciji Hidroelectrica - Aguas Calientes, dva puta dnevno, karta u jednom pravcu simboličnih 24$, 14km vožnje

 

DSC_4879.JPG

 

DSC_4880.JPG

 

DSC_4881.JPG

 

DSC_4882.JPG

 

DSC_4883.JPG

 

DSC_4884.JPG

 

DSC_4885.JPG

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...