Jump to content
IGNORED

Pula, Rijeka, cela Istra


archi

Recommended Posts

Što se tiče Rijeke kao i ostatka Istre i Dalmacije za mene nema lošeg kadra.

 

Da, bukvalno nema lošeg kadra.

 

Jedne godine sam se vozio od Pule do Splita uz obalu, preko Novog Vinodolskog, Senja... i to je fenomenalno.

 

Bukvalno ceo put treba snimiti.

 

Prejaka obala,

Link to comment
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • archi

    38

  • raskopcani

    14

  • Barti66

    13

  • frit

    5

Top Posters In This Topic

Po mom skromnom mišljenju,cela obala,kako kontinentalna tako i ostrvska su svetski biser.Dok sam bio mlađi ozbiljno sam se razmišljao da se preselim ili na sever Dalmacije ili na Istru,a imao sam itekakvu priliku...jeb'o me Bgd i 6 generacija Čuburaca.

Link to comment

Po mom skromnom mišljenju,cela obala,kako kontinentalna tako i ostrvska su svetski biser.Dok sam bio mlađi ozbiljno sam se razmišljao da se preselim ili na sever Dalmacije ili na Istru,a imao sam itekakvu priliku...jeb'o me Bgd i 6 generacija Čuburaca.

 

Dobro, u Dalmaciji, a posebo u Istri, cenim da uvek može nešto da se pazari.

 

Neki metar kvadratni morske gajbe. :)

 

Pa onda - malo Bege, malo more.

 

Možda vremenom, više more, vikendom Bege - klubovi i to. 

Link to comment

Dobro, u Dalmaciji, a posebo u Istri, cenim da uvek može nešto da se pazari.

 

Neki metar kvadratni morske gajbe. :)

 

Pa onda - malo Bege, malo more.

 

Možda vremenom, više more, vikendom Bege - klubovi i to. 

:lol:

Link to comment

Dok sam bio mlađi,vukao me Bg nazad uvek,noćni život u njemu,pa i donekle dnevni(kraj 70-ih,prva polovina 80-ih),te mi nije padalo napamet da se nastanim negde gde se mirnije živi,bez obzira na lepotu prirode i okruženja(Istrani su retko prijatni ljudi). Znao sam i tada da sam pogrešio ali tek sada jedem sam sebi džigericu.Ovo u Bg-je otišlo bestraga toliko da se džiga počela i sama jesti.Kada su već pomenuti noćni život i klubovi...pa tužno je i žalosno od čega mi pravimo brend i šta smatramo turizmom.

Link to comment

Ja znam za devojku koja je iz Zg prešla za Bg jer joj se uvek sviđao kako je veći grad ili tako nešto, pa se i preselila prvom prilikom. Meni bilo bizarno. Valjda je bolji manji a sasvim dovoljno veliki i sređeniji grad sa dva sata do mora za vikendom.

Link to comment

Dva različita sveta definitivo.Priča u jednom delu mog života je tekla otprilike ovako:ili ja u Zg,ili ona u Bg...priča sa nesretnim krajem...

Link to comment

Dok sam bio mlađi,vukao me Bg nazad uvek,noćni život u njemu,pa i donekle dnevni(kraj 70-ih,prva polovina 80-ih),te mi nije padalo napamet da se nastanim negde gde se mirnije živi,bez obzira na lepotu prirode i okruženja(Istrani su retko prijatni ljudi). Znao sam i tada da sam pogrešio ali tek sada jedem sam sebi džigericu.Ovo u Bg-je otišlo bestraga toliko da se džiga počela i sama jesti.Kada su već pomenuti noćni život i klubovi...pa tužno je i žalosno od čega mi pravimo brend i šta smatramo turizmom.

 

pa gledaj Istru ali ne obalu vec sela gore u brdima mada i tu su cene otisle dosta gore, mda, moj rodjeni brat se jos 1984 odselio bas sa cubure u istarska brda i koliko vidim nikada nije imao ni trun sumnje da je to jedna od najboljih odluka zivota

Link to comment

Bravo za batu tvog,šta drugo da kažem...Za mene je malkice kasno da započinjem takve poduhvate...a da mi je žao što nisam-žao mi je,kao što znam takođe da se nikada ne bi pokajao sigurno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...