Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ovde bio ulaz za dž, i poluprazan pionir

nije radila 88?

 

:isuse:

 

Nema sta da se gleda. Ostala samo decurlija, neke ozbiljnije takmicarske ekipe su podvile rep ispod bulje i uhvatile straftu.

  • +1 2
Link to comment

navijači zvezde imaju da gledaju zvezdu, fmpovi efempe

 

 

npr ja sam gledao partizan protiv mladosti

:fantom:
 

e

ja partizanu skidam kapu do poda što su odjebali ovo besmisleno takmičenje. 
košarkaška liga srbije

pa lolčina


e2

zaista nema razloga(sem patkometrije) za ubacivanje partizana u ovu priču. igra zvezda, osvojili ste titulu u abi, i na revijalnu utakmicu ne dođe ni 5 hiljada ljudi da ih pazdravi posle dobre sezone

to je bilo pitanje

 

ako čekate golden state ili boston, neće doći

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
27 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zaista nema razloga(sem patkometrije) za ubacivanje partizana u ovu priču. igra zvezda, osvojili ste titulu u abi, i na revijalnu utakmicu ne dođe ni 5 hiljada ljudi da ih pazdravi posle dobre sezone

to je bilo pitanje

 

 

Sam si napisao u nameri da opravdas Partizanovo brukanje s otkazivanjem ucesca u KLS, ovo je besmisleno takmicenje na kraju sezone u kojoj smo igrali preko 70 utakmica. Zvezda u Beogradu ima tacno ovoliko gledalaca (negde izmedju 4 i 5 hiljada ljudi) koji vole kosarku i voljni su da u petak uvece ode na kosarku umesto u provod, sve preko toga dolazi zbog saspensa, protivnika, vaznosti utakmice i slicnih razloga. Nemoj da se zavaravas, nema ih ni Partizan vise, koliko god vi prdeli o nekoj posebnoj Partizanovoj kosarkaskoj publici, instituciji i drugim novokomponovanim GTR sranjima.

 

Kad kompletiramo trofeje bice cuveni Radonjicev "Kalemegdan u junu", malo ce tradicionalno da se proslavi na tvrdjavi i to je to.

  • +1 4
Link to comment
53 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

navijači zvezde imaju da gledaju zvezdu, fmpovi efempe

 

 

npr ja sam gledao partizan protiv mladosti

:fantom:
 

e

ja partizanu skidam kapu do poda što su odjebali ovo besmisleno takmičenje. 
košarkaška liga srbije

pa lolčina


e2

zaista nema razloga(sem patkometrije) za ubacivanje partizana u ovu priču. igra zvezda, osvojili ste titulu u abi, i na revijalnu utakmicu ne dođe ni 5 hiljada ljudi da ih pazdravi posle dobre sezone

to je bilo pitanje

 

ako čekate golden state ili boston, neće doći

 

Slucajno ili namerno zaboravljas da je kod nas u finalima, gostujucim navijacima mahom zabranjen pristup.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...