Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

radanov je uspeo da povredi zglob protiv partizana u 20 sekundi sto je odigrao, pretpostvljam da zato nije igrao do sad. veceras je bas i mogao da mu nadje mesta, ova dvojica ne postoje na terenu.

Link to comment

radanov je uspeo da povredi zglob protiv partizana u 20 sekundi sto je odigrao, pretpostvljam da zato nije igrao do sad. veceras je bas i mogao da mu nadje mesta, ova dvojica ne postoje na terenu.

 

Ne znam zasto ne bi probao sa Davidovcem kao laznim plejem i Dobricem. I ranije je FMP gubio utyakmice cim udje Djokovic a sada je i Filipu izgleda cale objasnio sta se dogovorio sa Miskom pa igra kao kreten.

Link to comment

Crkli su igraci oba tima, nisu oni navikli na ovaj ritam.

 

Tejicu da sam trener odavno bih ga odrobijao, neverovatno je koliko njega boli kurac za kosarku.

 

A vole da se posiba vise nego leba jesti. :D 

 

Neko je jednom lepo i tacno rekao da izgleda kao da su ga naterali da igra kosarku da ne propadne tih 210 cm. 

Link to comment

Zagorac nikakvu prednost ne moze da napravi nad Lazarevicem. Trebalo bi svakako gurnuti Lazarevica u prvi tim, bukvalno sve ima osim suta i ako njega dovede makar na neki pristojan nivo bio bi opasan igrac. Sto je najinteresantnije, on i nema losu mehaniku ali nekako gura loptu odozdo.

Link to comment

mala znimljivost, spartak iz subotice je potpisao amero-nigerijca iz jar-a. odavno se nije desilo da neka kls ekipa potpise amerikanca (renaldo wooldrige u metalcu je poslednji), a narocito ne ovako rano.

 

Link to comment

Zagorac nikakvu prednost ne moze da napravi nad Lazarevicem. Trebalo bi svakako gurnuti Lazarevica u prvi tim, bukvalno sve ima osim suta i ako njega dovede makar na neki pristojan nivo bio bi opasan igrac. Sto je najinteresantnije, on i nema losu mehaniku ali nekako gura loptu odozdo.

 

i meni se dopao lazarevic na ovih par poslednjih utakmica, cak je ubacivao neke floutere za koje nikad ne bih pomislio da su mu u repertoaru. tacno osim suta ima sve ostalo, a da ima  makar korektan sut bio bi izuzetan evropski, ako ne i nba igrac. bilo bi osvezenje videti ga u timu umesto lazica npr. a mehanika suta mu je ocajna, nisam siguran koliko je to ispravljivo. doduse i dangubiceva je, pa je opet popravio procente

Edited by Nikodije
Link to comment

i meni se dopao lazarevic na ovih par poslednjih utakmica, cak je ubacivao neke floutere za koje nikad ne bih pomislio da su mu u repertoaru. tacno osim suta ima sve ostalo, a da ima  makar korektan sut bio bi izuzetan evropski, ako ne i nba igrac. bilo bi osvezenje videti ga u timu umesto lazica npr. a mehanika suta mu je ocajna, nisam siguran koliko je to ispravljivo. doduse i dangubiceva je, pa je opet popravio procente

 

Pa, to "osim suta" mu opasno kvari posao jer sut nije samo jedan element igre vec poenta kosarke, Pod hitno da mu se nakaci jedan Gurovic koji ce mu dusu ispustiti na nos preko leta da nauci da sutne a ne da izbacuje loptu kao kapetan Farcic bacanja. Lazarevic je bukvalno neverovatno jak za svoju konstituciju, odavno nisam video igraca da nema toliku masu a da je toliko jak i u nogama i u ramenima. Danguba je izuzetno skocan i pokretljiv ali ga je prilicno lako izbaciti iz ravnoteze u kontaktu, ovog ne mozes da pomeris s mesta a takodje je izrazito skocan. Par puta je oduvao pod kosem mucenog Danila Nikolica kao dete. Mogao bi postati pravi hustle igrac na prilicno visokom nivou ali mu nece valjati posao ako ne nabaci makar nekakav sut da moze bar otvorene pozicije da realizuje u visokom procentu

Link to comment

pa kvari mu posao, moze da se bavi kosarkom i bez suta za tri (a nije bas da je operisan od postizanja koseva, ima i ulaz, cesto posprema razne otpatke u kos, uz sve druge skakacko-odbrambene kvalitete), ali bez suta ce ipak ostati mediokritet. meni njegova mehanika ne daje mnogo nade da ce to biti narocito bolje, al ajd da vidimo, postoje i treneri koji se  bave radom na sutu, pa eto, neka unajmi jednog i vezba celog leta

Edited by Nikodije
Link to comment

mehanika manje vise, imamo mi i gorih od njega po tom pitanju. priprema za sut i postavljanje nogu su mu katastrofa. i siuran sam da radi mnogo na tome sa trenerima koji su dovoljno kompetentni za to. neki igraci su jednostavno operisani od toga.

Link to comment

Lazarevic je bukvalno neverovatno jak za svoju konstituciju, odavno nisam video igraca da nema toliku masu a da je toliko jak i u nogama i u ramenima. Danguba je izuzetno skocan i pokretljiv ali ga je prilicno lako izbaciti iz ravnoteze u kontaktu, ovog ne mozes da pomeris s mesta a takodje je izrazito skocan. Par puta je oduvao pod kosem mucenog Danila Nikolica kao dete.

 

Ima tu malo i do voljnog momenta, reklo bi se da je bas vojnik u glavi

Link to comment

Ima tu malo i do voljnog momenta, reklo bi se da je bas vojnik u glavi

 

U redu je to ali dzaba volja kad nema misica, decko je jak kao konj. Naravno, izdominirao je u petoj utakmici kad su se svi ostali u oba tima ugasili kao svece od akumuliranog napora. FMP je bas najebao u poslednjih 15-20 dana, klinci su igrali osam utakmica na svaka dva dana.

Link to comment

bice zanimljivo videti sta ce sada biti sa tim igracima iz fmp-a. kapiram da se lazarevic, dobric, davidovac, apic, tejic, verovatno ni radanov nece vise tamo vracati, a opet, u zvezdi mozda bude mesta samo za lazarevica i radanova kao pridruzene clanove, 13. i 14. u rosteru.

Link to comment

U redu je to ali dzaba volja kad nema misica, decko je jak kao konj. Naravno, izdominirao je u petoj utakmici kad su se svi ostali u oba tima ugasili kao svece od akumuliranog napora. FMP je bas najebao u poslednjih 15-20 dana, klinci su igrali osam utakmica na svaka dva dana.

 

apsolutno, samo kazem da mu ovo daje dodatni level zajebanosti. nesto kao ono sto je hakim pricao, kad je pitao saigrace kako ih geri pejton nadjacava na postu "jel geri jak?" "pa nije nesto..." "pa kako vas onda tolko jebe ispod kosa" "ne znam brate ne znam..."

Link to comment
  • teacher changed the title to KLS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...