Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

bravo gli, pravi muskarci geldaju kls. jebote, vidi al je danilo tasic zajeban.

 

gledao sam beovuk protiv okk begrada. prvi centar okk beograda je covek koji radi u hitnoj pomoci. ne zajebavam se, totalni amaterizam. kosarka nula, zabava solidna. misa pobedijo.

Link to comment

prvi centar okk beograda je covek koji radi u hitnoj pomoci. ne zajebavam se, totalni amaterizam. kosarka nula, zabava solidna. misa pobedijo.

 

MIslis, na istom mestu gde radi i trener Beovuka? :D

Link to comment
  • 1 month later...

aleksa avramovic izdominirao u gostima protiv maldosti iz zemuna, 47 poena. 12 skokova, 6 asistencija. planirao sam da idem da gledam, jebo me tenis :frust:

Link to comment

on bese brat od meginog bivseg igraca sase? ima jebacke statse ove godine

 

doduse, u ligi u kojoj kimani frend od 40 leta pravo iz zatvora ima najveci prosecni indeks, to mozda i nije neki pokazatelj

Edited by Joe D
Link to comment

nisam siguran, vrlo moguce.

 

da, liga je kriminal, startni centar okk beograda, dok je bojic bio povrdjen, je bio covek koga je vlade djuroic video na nekom basketu pa ga doveo da igra. covek je u godinama, radi u hitnoj pomoci, trenira par puta nedeljno. amaterska liga.

 

to na stranu, na ovoj utakmici ipak ima par profesionalaca.

Link to comment

Gledao sam ga ja par puta, decko zna, ima jako dobar sut spolja, sasvim dobar u prodorima, ali nekako imam utisak da bi u ozbiljnoj konkurenciji izgledao kao junior, cini mi se da je fizicki i dalje nedovoljno jak... E sad, 21 godina nije ni mnogo ni malo, mozda moze nesto da se uradi po tom pitanju pa da malo ojaca, onda bi vec bila druga prica. Opet, kakvih sve igraca ima u ABA ligi, mislim da bi se i za njega naslo mesto makar u nekom Metalcu ili tako nekoj prosecnoj ekipi.

Link to comment
  • teacher changed the title to KLS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...