Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

  • 3 months later...
Nezapamćeni incident se dogodio u utakmici drugog kola Košarkaške lige Srbije (KLS) između Beovuka I Konstantina (75:86) igranoj u subotu u hali "Vizura sport" kada je sin Miše Lakića, vlasnika Beovuka, Srđan, fizički nasrnuo na Branka Jovanovića, sportskog direktora KLS, kontrolora za suđenje KLS i ABA lige i kontrolora u Evroligi.

 

Link to comment

Ovo je najvavljeno na forumu jos prosle sezone kada je Beovuk izborio KLS.

 

Inace, dometi mladjeg Lakica su bili vidljivi od malih nogu. Sa 15-16 godina je umeo da donese pistolj na trening i maltretira decu po skolskom dvoristu OS Vuk Karadzic u centru Beograda.

Link to comment

borac u prva tri kola ksl sutira trojke 56%, a nije da retko sutiraju, drugi su u ligi po broju pokusaja za tri 93, a ubacili su 52 trojke.

jorovic sutira 70% trojke u ova tri kola :) 14/20 i nije jedini sa tim procentom u ekipi, avramovic sutira 7/10. a od njih osmorice koji su ubacili neku trojku, najlosiji procenat suta za tri u borcu ima mitrovic 42% 10/19

posle neko kaze da ne vazi ono sa pranjem ruku u (zapadnoj) moravi :)

Link to comment

moguce. i nose ih sa sobom i na gostovanja :)

 

ulete joe

 

ma malo se poklopilo, malo su (uz fmp i smederevo) iznad ostatka lige, malo ima i do skole

Edited by pbg12345
Link to comment
  • 2 months later...

Gledao sam ceo mec Konstantin - Borac, jer sam se kladio uzivo na domace vise puta i popusio sasvim lepe pare. Ocajan kvalitet kosarke, gosti se bolje snasli jer je Avramovic pogadjao sve trojke koje je sutnuo pa domacini popizdeli i psihicki pali, ali su fizicki bili izuzetno spremni pa su bolje prosli u tuci pred sam kraj, kad je bila neka bespotrebna guzva pod kosem. Neko iz Borca je pokusao prvi udarac, mislim bas Avramovic iako nije on srusen faulom pre toga, ali je zato popio par finih udaraca u glavu posle. Bilo par iskljucenja, kasnije 4-5 tajmauta za redom iz zajebancije i na kraju zasluzena pobeda Cacana 11 razlike. Babovic i Vitkovic iz Konstantina jako prljavi i bezobrazni igraci, pogotovo Babovic koji je na poslednjem tajmautu, nakon sto je neko rekao "ajmo bez guzve, bez faula", rekao "a ako bude faula neka ga zapamte". Lik je tokom meca imao 3-4 lakta i udarca dok su protivnici lezali dole posle borbe za loptu, sve se lepo videlo. Decko nije normalan a posto fizicki nije nikakva sila od coveka, tipujem da ce ga kad tad neko prebiti kao kera.

Edited by Zli Gli
Link to comment
  • teacher changed the title to KLS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...