Jump to content
theanswer

KLS 2014/2015.

Recommended Posts

spaceploitator

ilija djokovic, '96, 188, levoruk, brz i startan, vrlo stabilna prangija, solidan dribling, odlican decision making, osrednja kreativnost, zbog visine i konstitucije limitiran upside.

Timmi

meni izgleda kao losija i niza verzija filipa covica. Znam da zvuci nevjerovatno.

mada, 96. godiste

spaceploitator

ma de :) i visi je, i rekao bih vec sad bolji igrac.

Timmy

komentar ti je ispod svakog nivoa.

Bas 

Djolle

Nema komentara o tuči u Železniku. Gledao neko?

ZokiAsov

Ma koja tuca. Tuca je kad Miloje sam otvara prvu petorku hemofarma, ovo je neko gurkanje bilo.

Apollo Creed

Kruna evroligaške sezone na jednom TV programu, a prvi od dva superligaška derbija do plej-ofa na drugom. U isto vreme.

Košarkaškoj publici u nedelju uveče biće uskraćena šansa da uživo, od početka do kraja, isprati i utakmicu Crvena zvezda Telekom - Partizan i finale Evrolige. 

Termin meča za titulu prvaka Evrope: nedelja, 17. maj, 20.00 časova.

Termin prvog superligaškog derbija: nedelja, 17. maj, 21.00 čas.

Direktor košarkaške Superlige Leon Deleon objasnio je zašto je meč "večitih rivala", prvobitno zakazan za subotu uveče, pomeren za dan kasnije.

"Pravo biranja vremenskog intervala pripada domaćinu, ali u ovom slučaju Crvena zvezda Telekom je morala da se rukovodi terminom koji je ponudio Javni servis Srbije za televizijski prenos, koji će preuzimati kanal Arena sport. Drugim rečima, crveno-beli nisu imali izbora. Da nisu prihvatili, imao bih diskreciono pravo da im naredim, Ali i meni su bile vezane ruke, jer je RTS ponudio samo pomenuti termin", rekao je prvi čovek lige za dnevni list "Sport".

:isuse: 

Nikodije

Pa nista, gledacemo drugo poluvreme derbija, boze moj. I tako je ovo najnebitniji derbi u sezoni. Parira mu samo sledeci.

Zavrzan

Covke dominira na oba kraja  :fantom: 

Jokara pokidao,Webster MVP

Edited by Zavrzan

spaceploitator

kakvi su bili davidovac, guduric, zagorac? jel ovo micovic napunio jokaru u direktnom duelu?

Timmi

ja odgledao poslednjih par minuta. jokic nije mogao da isprati micovics nakon pick n popa, pa je vecinu poena dao na taj nacin.

ostali neupecatljivi za ovih par minuta.

Далибор

Mega je sutnula 43 bacanja :Hail: ! 30 vise nego Vojvodina i opet nije pobedila. Upravo pocinje produzetak (79:79)

Ginekolog

Neverovatno kakva govna, odigrao sam uzivo na Megu po kvoti 1.6. Olosi prave faul na 5 sekundi do kraja kad su imali +2. Naravno, sad rutinski dobijaju produzetak.

Milosh76

Oce li neko otvoriti temu za finale plejofa ili pisemo svako na svojoj temi?