Jump to content
Geo

The Vikings

Recommended Posts

Valkyrie

I bradu da pustim!

Geo

Vratio se prvoj zeni ...

11119654_690954327676111_628585600896608

gervasius twinkleminkleson

Pogledah prvu sezonu. Super mi je bilo na pocetku, al kako je odmicala nekako mi sve dosadnije bilo :/

Imam osjecaj da pola svake epizode prodje u Ragnarovom sjedanju na livadi/drvetu/kod vatre i seretskom osmjehivanju. Plus, malo me podsjeca na glavnog lika iz Sons Of Anarchy. 

No, ipak namjeravam koliko danas nastaviti i sa drugom sezonom.

gervasius twinkleminkleson

Pogledao. Druga i treca sezona mi se vise svidjaju, pogotovo druga. Iako ne mogu da kazem da me bas bacila na dupe, svidjela mi se vise nego sto sam ocekivao.

Geo

Ma dobro je, posebno ako se uzme u obzir sta je do sada (igrano) snimano na ovu temu ... Drufa sezona i meni najbolja definitivno!

Radoye

Druga jeste najbolja, prva je malo spora, u trecoj su rapidno krenuli da ubijaju likove.

bosque

ragnaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kapetanm

dokle je stigla cetvrta? ja sam kupiotm prve dve epizode, to je novo izgleda. A stao sam na sestoj trece sezone malo mnogo vizija za moj ukus

Ros

samo je jedna oficijelno prikazano proslog cetvrtka

Ricma

Kako samo jedna, kada prekosutra izlazi treca? :D

Kapetane, bolje pogledaj sto pre trecu sezonu i zapocni cetvrtu, jer te ceka veliki spojler koji opet su otkrili u trejleru za cetvrtu sezonu. :thumbdown:  :lolol:

Ros

Kako samo jedna, kada prekosutra izlazi treca? :D

Kapetane, bolje pogledaj sto pre trecu sezonu i zapocni cetvrtu, jer te ceka veliki spojler koji opet su otkrili u trejleru za cetvrtu sezonu. :thumbdown:  :lolol:

los mi sajt odakle skidam serije :D

Radoye

dokle je stigla cetvrta? ja sam kupiotm prve dve epizode, to je novo izgleda. A stao sam na sestoj trece sezone malo mnogo vizija za moj ukus

Nije lose...

Bright Billy

dobro ide aktuelna sezona, samo malo kradu vreme kroz preduge scene sa kineskinjom...