Jump to content
IGNORED

The Vikings


Geo

Recommended Posts

sto? kao da je neizveisno sta ce se desiti

meni je napad na pariz, odnosno kako je zbrzano to (ne sam prikaz bitke) razocaravajuce

 

napali, nisu uspeli i sledeca scena 10 godina posle :mellow:

Link to comment

glupo je odradjen konacni dvoboj ragnara i rola, sve ostalo moze da prodje. mogli bi sad da prebace radnju na narednu generaciju (sto ce ocigledno i uraditi), gde je po legendi centralna licnost ovaj bez kostiju...

Link to comment

Ja ne verujem da cu da gledam Ragnarove sinove ukoliko do toga dodje, mozda je malo prerano ali ne deluje mi da mozemo da dobijemo jaku centralnu licnost kao sto je sada Ragnar.

Link to comment

napali, nisu uspeli i sledeca scena 10 godina posle :mellow:

Ja sam pomislio da mi se klip sam prebacio unapred, pa vratim kad ono stvarno preskok od 10 godina u jednoj sekundi :o

Edited by Timmy
Link to comment
  • 4 months later...

Posle šest epizoda mogu da kažem da je ovo fenomenalno. Likovi/kastinzi su fantastični, svi do jednog, da ne nabrajam. Sviđa mi se brutalnost i surovost, radnja jako dinamična i gusta, za tih šest epizoda stvarno se svašta izdešavalo, prazan hod nula, tako se to radi. 

 

Sve pohvale i nada da će zadržati nivo.

Link to comment

Nikako da objave datum emitovanja 11.epizode.Uglavnom se zna dva meseca ranije kad ce premijera.Ne iskljucujem mogucnost da druga polovina sezone pocne sredinom oktobra(mada trenutno dajem male sanse), trenutno mislim da je najrealniji scenario da ce poslednje dve ili tri epizode da izadju u 2017 godini posto zbog novogodisnjih i bozicnih praznika bude pauza od 3-4 nedelje.Sve zavisi od toga koji ce datum da bude.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kasnim dan, sezona se nastavlja 30. novembra.Bice tu pomeranja i verovatno ce peta sezona da pocne kasnije posto se cetvrta zavrsava pocetkom februara.O tome vise kada dodje vreme.

 

Naslovi epizoda ako nekog zanima.

 

 

A Good Treason

Kill the Queen

Mercy

Yol

Promised

What Might Have Been

The Profit and the Loss

Portage

Death All 'Round

The Last Ship

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Obožavam ovu seriju, jedna od najboljih koje sam gledao. Odgledao sam sve tri plus ovaj prvi deo četvrte sezone za manje od nedelju dana. Moji omiljeni likovi su Kralj Ekbert i Lagerta. I Ragnar je sjajan, ali bih ja dodao još više brutalnosti njegovom liku, nekako mi to fali u seriji, previše je okrenut dilemama, sumnjama, previše poštuje strane kulture za jednog Vikinga. Ali drago mi je što nije mrtav, bez njega to ne bi bilo to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...