Jump to content
IGNORED

The Vikings


Geo

Recommended Posts

5 minutes ago, Ros said:

 

onda nema za zapadne njemce. mi gledamo na prime-u

 

Nevera, al nema veze, patite, ovo je valjda prvi put u istoriji sveta da mi imamo nešto pre Nemca :lalab:

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Nevera, al nema veze, patite, ovo je valjda prvi put u istoriji sveta da mi imamo nešto pre Nemca :lalab:

 

nista mi ne patimo. mi imamo prime :D

netflix je tek pre godinu dana dodao Vikings u ponudi

Link to comment

Spirio sam sve za dva dana. SPOJLERI

Jebem li ga, nisam nešto oduševljen, Ajvarova smrt poprilično wtf sa obzirom da se na kraju "uprpao", to mi nije jasno, cela gradnja tog neustrašivog bogovskog lika nestala je u sekundi.

Kategat ostao u rukama one veštice, Kralj Erik je jedno veliko MEH pogotovo kad je oslepeo pa je od tada postao i malouman tj tako se ponašao, sudbina Haralda je pravedna i zadovoljavajuća.

Suicid Gunhilde je jedna od najboljih scena u serijalu, i naravno, uvek je lepo videti Flokija koji je pored Ragnara najupečatljiviji lik serije. Ube je nezadovoljan gde i kako je skončao, rekao bih, ipak je u njemu vruća vikinška krv Lothbruka Ragnara. Možda bi bio bolji kraj za njega da je osedlao barku i krenuo ipak nazad...

Serija naravno nije ista pre i posle smrti Ragnara. Ragnar je bio i moćan i brutalan i surov ali u isto vreme pametan, vispren, pravičan lik. I genijalno odglumljen. Neko je Msm na ovom topiku rekao nešto u kontekstu da je Ragnar kurac I da se samo kreveljio nadrogiran I to je jedna od najglupljih stvari koje sam ikad ovde pročitao smile.png

Prve 3 sezone su totalna pizdarija I vrhunska Televizija, posle toga sledi pad ali je bilo gledljivo I dalje, no pravo je bilo vreme za rastanak.

Sledi spin off Vikings Valhalla, smešten oko 100 godina posle.



Sent from my EVR-L29 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

nisam znao da ce biti spin off. super bi bilo da se tu okrenu prici o normanima posto ke njihova sudbina daleko zanimljivija od ovih ovih koji su ostali u skandinaviji gde se sem par verskih ratova nista bitno za istoriju evrope nije desilo... 

 

spojler! 

sto se ajvarove smrti tice, meni je taj njegov strah jedini dobar momenat u toj sceni. sve ostalo je u fazonu ajde da ga roknemo pa da zavrsavamo seriju. finala ostalih likova mi se svidjaju. i generalno je ova polusezona dosta bolja od predhodnih par. sve u svemu dobar kraj dobre serije... 

Link to comment

Milane brate mili u spojler stavljaj... 

 

Mada mi je lakse sad kad znam da ce da umre jer mi muz govori da ce sve da ih pobije i da bude veci od oca sto po meni nema smisla. 

 

Floki bez sminke drugi covek :laugh:

 

Al sramota, imaju 3 zvuka kada neko ulazi u viking "dom kulture", neka ih je 50 statista kad krenu da tapsu i deru se, jaci su i od marakane. 

 

Lagertha - njoj ne treba dati da progovori. Cim ima solo kao bitnu scenu, zaboravi na kameru i krene da preglumljava. 

 

Ragnarov lik je mogao jos dublji da bude, pogotovu u vezi istine.

 

Imam jos pola pete i sestu da pogledam. 

 

 

Link to comment

Znaci da se covek iskenja na ove nazovi borbe da ubiju ivara... Sepuri se ko mlada potouno otkriven, tako pola sata, svuda strele samo ne na njega :isuse:... Sapunica teska. Preskacem "ljubavne scene" ubise od dosade. 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...