Jump to content
IGNORED

The Vikings


Geo

Recommended Posts

On 29/01/2018 at 3:08 PM, Pečorin said:

 

Pogledao.

 

Koji je najbolji film/serija o vikinzima?

 

jedino mi 13. ratnik pada na pamet, od ostalih filmova mi je bolja ova serija. doduse i nisam gledao bas mnogo igranih struktura na ovu temu... 

Link to comment
  • 1 month later...
On 2/2/2018 at 11:05 AM, Host said:

Ovo ni pas sa maslom mogao da proguta.

 

Ali ej. Da mi je neko rekao da ću ovoliko da budem smoren posle vikinga. Cela sezona je sranje. Sve se dešava i ništa se ne dešava. Da izbaciš circa 3 epizode, apsolutno ništa ne bi propustio.


Poseban pljuc na poslednje dve epizode. Vidim da su na imdb ocenjene ubedljivo najgore od svih do sada 7.4 i 7.6 tako nešto. Jedini plus je stavrno fenomenalna gluma Ajvara koji ne samo da odlično dočarava svoju bolesnu psihu već podseća na Ragnara koji je imao slične napade ludila i gneva. Sve ostalo je 1 veliko razočaranje. Lagerta kojoj rade o glavi, Ubeova žena kuje zaveru protiv nje na njene uši a ona "još jednom te čujem..." To nije Lagerta koju ja znam... Navijao sam da je Ajvar zakine.

Ukratko, ubedljivo najgora sezona. Ovo više nije kvalitet, tačnije, serija hoda na ivici prosečnosti i besmisla. 

 

Edit: Šta reći o Flokijevoj epopeji po Islandu? Fenomenalno sam se osećao gledajući kadrove odande znajući da sam stajao sopstvenim nogama na svim tim mestima, ali plot vajz - budalaština!



 

Link to comment
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...