Jump to content
IGNORED

The Vikings


Geo

Recommended Posts

jel ona scena gde bjornu (i bratu od onog lika sto zeljno zeli postati kralj norveske, a vala podjednako zeli inaci zenu) odsecaju glave poslednja u epizodi?

gledao sam na nekom sranje snimku i posle toga se naglo zavrsava (crn ekran) pa nisam siguran da li je to to

Link to comment

Da, nailazi pescana oluja a ovi se spremaju da im seku glave. Cliffhanger! :lolol:

 

No Bjorn ima u ruci neki siljak pa ce verovatno u stilu nindze da pobije jedno 5-6 hijada beduina i izvadi stvar!

Link to comment
12 hours ago, pbg12345 said:

jel ona scena gde bjornu (i bratu od onog lika sto zeljno zeli postati kralj norveske, a vala podjednako zeli inaci zenu) odsecaju glave poslednja u epizodi?

gledao sam na nekom sranje snimku i posle toga se naglo zavrsava (crn ekran) pa nisam siguran da li je to to

 

Svi smo verovatno gledali isti sninak i pomislil u tom trenutku da je neka greska. Al nije po svemu sudeći :)

Link to comment
Jes vala, Arkan je bio tipican Viking... :isuse:
 
Iz poznatih vikinskih rodova Momci sa uzarenog beogradskog asfalta i Kontroverzni biznismeni.... :isuse:
A zašto vidiš Arkana u oku brata svog, a vikinga u oku svom ne osećaš?

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • 2 weeks later...

kul, zanimljivo. pricali mi u norveskoj da na severu i dalje zivi ekipa koja i dalje govori nekim starim jezikom. bas me zanima, u duhu grci/romeji rasprave, dal su to naslednici ovih sto pritekose u pomoc kad lagerthi bese najteze...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...