Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

13 hours ago, Filozof manijak said:

 

Npr, desnićar ekstremista, ili desničar naci  terorista. Kad je izvršilac ovakvih zločina domaći Nemac, onad se uvek dodaje da je mentalmi bolesnik ili psihički labilna osoba. Nije nego 

Onda bi i islamske teroriste komotno mogli da nazivaju mentalno poremećenim osobama.

 

 

 

 

Ja sam imao utisak da je i ovaj lik musliman samo rodjen u nemckoj te da su po prvi put konzistentni.

Link to comment
13 hours ago, Eraserhead said:

 

Ja sam imao utisak da je i ovaj lik musliman samo rodjen u nemckoj te da su po prvi put konzistentni.

 

Pogrešan utisak...

I opet 'atentator' a ne 'terorista'.

Link to comment
  • 1 month later...

http://www.rtv.rs/sr_ci/pravi-ugao

 

 

 

 

Емисија

9. мај 2018. 17:20

 

Гости: АЛЕКСАНДАР РЕЉИЋ, новинар и аутор филма "Унук" и РАЈНЕР ХЕС, унук команданта Аушвица.

Ауторка и водитељка: Љубица Гојгић

 

 

 

Ko može da pogleda neka pogleda ovaj film o kome pričaju...

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pokusava da se izvuce za hemiski napad na Britaniju. 

 

Na drugom strani, oboje peru ruke od Severnog toka II, kao to je projekat izmedju firmi i da drzave nemaju tu nikakvog udela. Takodje, zaklinju, obavezuju, se da ce bez obzira na sve gas moci da se kraducka u Ukraini. 

Pokusavaju da sacuvaju sije ispred Trapovog demokratskog sekirceta koje sankcionise. 

Trenutno ih najvise svrbi Iran, taman su napravili pad dilova.

 

 

Edited by x500
Link to comment
30 minutes ago, precog said:

Preterano si emotivan.
:(

Ne razbira da to cvece pravi puno problem.

 

Prvo, ceo protokol ima problem sta da radi s njim. Ako ga Muti drzi u ruci, deluje kao siparica a ne neki ozbiljni pregovarac. Ovo je gora situacija od Trampovog drzanja Makrona za ruku dok ulaze u Belu kucu.

 

Druga, neko treba da odluci sta ce sa njim, da li da ga frljne ili da ga nosi za Nemacku.

 

Trece, da li cvece ozvuceno ili obogaceno necim? Ako samo zabode nos da pomirise, mozda ce ceo dan da kije ili da je curi nos. A mozda je samo obicno cvece :)

 

Cetvrto, Muti ima strah od dukaca. On je dva puta do sada u prostoriju gde pricaju uveo svog mezimca. Onda ona, bez obzira na svu profesionalnost, vise gleda gde je vreca buva nego sto diskutuje. Posto ga zna kao zlu paru, Mora vise da razmislja sta je sada smislio nego sta je dosla da mu kaze

 

Sve u svemu, sigurno se jako obradovala kada ga je primila.

Link to comment
  • 1 month later...

Izgleda da Muti broji sitno. Udaraju sa svih strana, i njeni, i koalicija i opozicija. Jedina podrsku vezana za migrante joj dolazi od levih.

Edited by x500
Link to comment
  • 1 month later...
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...