Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

1 hour ago, bigvlada said:

Misliš, podseća na načine na koje su naučnici iz zemlje porekla dotične kompanije testirali pilotska odela? 

 

Pa, ako ovu tvoju glupost poredis sa time - tvoj problem.

Link to comment
20 hours ago, Anduril said:

 

Pa, ako ovu tvoju glupost poredis sa time - tvoj problem.

"Glupost" je ukazivati na činjenicu da se kompanija koja se nije libila da godinama koristi robovsku radnu snagu iz koncentracionih logora i koja je više od pola veka odbijala da uopšte razgovara o obeštećenju žrtava svog poslovanja i dalje koristi koncept gasnih komora za testiranje tehnike? Bilo kojoj nemačkoj kompaniji bi to trebalo da bude poslednja stvar koja će im pasti na pamet. Ako je nekog trebalo ekonomski uništiti i poslati na višedecenijske robije onda su to nemački industrijalci. 

 

https://www.thetrumpet.com/2902-defeated-ww2-german-industrial-giants-back-on-top

 

Link to comment
1 hour ago, bigvlada said:

"Glupost" je ukazivati na činjenicu da se kompanija koja se nije libila da godinama koristi robovsku radnu snagu iz koncentracionih logora i koja je više od pola veka odbijala da uopšte razgovara o obeštećenju žrtava svog poslovanja i dalje koristi koncept gasnih komora za testiranje tehnike? Bilo kojoj nemačkoj kompaniji bi to trebalo da bude poslednja stvar koja će im pasti na pamet. Ako je nekog trebalo ekonomski uništiti i poslati na višedecenijske robije onda su to nemački industrijalci. 

https://www.thetrumpet.com/2902-defeated-ww2-german-industrial-giants-back-on-top

 

Aha, znaci jos ti nije jasna razlika izmedju gasnih komora i ovih testiranja. Ne cudi me.

Link to comment
On 2/3/2018 at 7:57 PM, Anduril said:

 

Aha, znaci jos ti nije jasna razlika izmedju gasnih komora i ovih testiranja. Ne cudi me.

S obzirom da sam u toku služenja vojnog roka bio u gasnoj komori jasno mi je koliko je to neprijatan i neugodan osećaj čak i u tako strogo kontrolisanim uslovima. Jasno mi je da postoje nesrećnici koji će zbog novca biti zamorčići u raznoraznim testovima, prodavati krv, spermu a neki i organe. Jasno mi je i da kompanija koju je trebalo zadaviti 1945. godine i dalje ima nacističke metode testiranja proizvoda. Jasno mi je i da si ti uvek spreman da opravdavaš raznorazne gluposti koje se dešavaju sa prave stranetm gvozdene zavese i svaki takav primer me iskreno nasmeje. :)

 

Ako želiš, možemo sada da se prebacimo na temu o Francuskoj gde ću ja porediti bivšeg naturalizovanog predsednika sa mijanmarskom vojnom huntom zbog pokušaja davanja izvršne i sudske vlasti privatnim komapnijama a ti ga braniti. Može? :)

Link to comment
  • 2 months later...

u Muensteru, četiri mrtva za sada... napadač je nemac, za sada nema znakova o povezanosti sa islamom.

 

u ta četiri mrtva ubraja se i on, upucao se na licu mesta. šestoro je u teškom stanju, više desetina povređeno.

Edited by aram
Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

I opet formulacija medija da je to "domicilni Nemac sa mentalnim potrebama". Pa jbt..

 

A koja bi bila pozeljna formulacija?

Edited by Eraserhead
Link to comment
10 hours ago, Eraserhead said:

 

A koja bi bila pozeljna formulacija?

 

Npr, desnićar ekstremista, ili desničar naci  terorista. Kad je izvršilac ovakvih zločina domaći Nemac, onad se uvek dodaje da je mentalmi bolesnik ili psihički labilna osoba. Nije nego 

Onda bi i islamske teroriste komotno mogli da nazivaju mentalno poremećenim osobama.

 

Quote

Kako navodi "Bild", on je poreklom iz Sara. "Zidojče cajtung" piše da je reč o psihički labilnoj osobi, dok ZDF javlja da je nedavno pokušao da izvrši samoubistvo. Osim toga, navodno je održavao kontakte sa ekstremnom desnicom.

 

 

Link to comment
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...