Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, ObiW said:

Klinci se pitaju ko su ovi ljudi koji pričaju o Vladi? A odgovora uglavnom nema, jer jedno 70% ljudi nije predstavljeno. Ja i dalje nemam pojma ko su one dve voditeljke, na primer. 

 

Meni ovo bolje od filma. Gile i Koja u 10 rečenica kažu više nego ceo film:

 

 

divno se cvetkovic oprostio od svog vlade

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Pa nisu ni zamislili da ih predstave ako mislis na biografiju.Predstavljene su imenom i prezimenom...

Jel pisalo na ekranu ko su i šta su? Nije, za većinu njih. 

 

Znam ja zašto je režiser to uradio. Rundek je recimo prisutan u javnosti pa ne treba “Darko Rundek muzičar”, a Sloba Konjović je radio voditelj i ne znamo kako izgleda pa treba “Slobodan Konjović radio voditelj”. To se tako radi ako praviš film za jednokratnu upotrebu za svoju generaciju, pa znaš otprilike koliko je ko poznat u vreme snimanja filma, a i od ranije. Ali ako hoćeš da ovo bude referenca i za 20 godina (a dokumentarac to treba da bude) onda staviš ime, prezime i zanimanje za svakog ko se pojavi u filmu. Kako godine prolaze ovaj nedostatak će se sve više primećivati.

Link to comment

Dakle, ja sam naveo jedan primer i rekao da ih ima jos mnogo i zasto je to lose po film na duge staze, a ti si trijumfalno zakljucio da eto za 50% od tog jednog primera nisam u pravu i pobedio u diskusiji. :kecman:

 

 

Link to comment

I svakog sa kim je razgovarala je najavila...
Akp si mislio da treba da izrecituje biografiju Škarice onda ok...
Sa tobom sam odavno prestao da "pobeđujem u diskusiji" ograničiću se samo na to da ispravljam netačnosti...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

I svakog sa kim je razgovarala je najavila...
Akp si mislio da treba da izrecituje biografiju Škarice onda ok...
Sa tobom sam odavno prestao da "pobeđujem u diskusiji" ograničiću se samo na to da ispravljam netačnosti...



... Shiit has hit the fan...
 

I ja samo konstatujem: na kraju ona najavi Slobu Konjovića, a ispod piše “Slobodan Konjović, radio voditelj”. Tako je trebalo za svakog ko se pojavio, bez obzira da li je najavila imenom ili ne, a ne da se sada prepucavamo ko je gluv a ko nije. To je jednostavno profesionalan pristup dokumentarcu, i tu su fulali.

Link to comment

Pogledao, ocekivao sam vise moram priznati.

Nisam bas odusevljen idejom gde skoro pola dokumentarca ode na svirku (taj koncert je vec odrzan, jel).

Lepsi su mi detalji/price njegove dece, zene, prijatelja koji nisu javne licnosti - nekako upotpunjuju onu sliku o Vladi kao finom i toplom coveku.

 

I po stoti put apelujem na bilo koga ko ima ili zna nekog da ima video zapsi Unpluggeda sa NS + . Audio imam. Ne pitam sta kosta. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...