Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 hours ago, kurdi said:

da li neko zna kada i kako cemo mi u pecalbi moci ovo da vidimo?

 

Izgleda da nam nema druge do da odemo na odmor u rodni kraj. 

Link to comment
da li neko zna kada i kako cemo mi u pecalbi moci ovo da vidimo?

 

Ako mislite na regularno gledanje, koliko sam skapirao proleće leto je po festivalima na jesen premijera u Zagrebu... Mada, mozda se i pojavi na netu ili nekom striming servisu ranije...

Imaju sajt, probajte da ih kontaktirate ....

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, wayfaring stranger said:

Izgleda da nam nema druge do da odemo na odmor u rodni kraj. 

 

I to verovatno skoro, jer srpski bioskopi imaju običaj da film daju tipa 15 dana i onda cap :dry:

Link to comment
 
I to verovatno skoro, jer srpski bioskopi imaju običaj da film daju tipa 15 dana i onda cap :dry:
Da. Meni je tako izmakao onaj o turneji Bitlsa po USA...

MA biće on na "uobičajeni mestima" uskoro sigurno...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
9 hours ago, hazard said:

 

I to verovatno skoro, jer srpski bioskopi imaju običaj da film daju tipa 15 dana i onda cap :dry:

 

Da. To sam zaboravio. Danas sam produzio odmor jod tri dana da bih zakacio i James Chancea. Obradovao se kao nagradnom odsustvu u vojsci. 

Nadam se da ga nece skinuti sa repertoara do 15-25.6

Link to comment
 
Da. To sam zaboravio. Danas sam produzio odmor jod tri dana da bih zakacio i James Chancea. Obradovao se kao nagradnom odsustvu u vojsci. 
Nadam se da ga nece skinuti sa repertoara do 15-25.6
Hmmm nadam se da ćeš imati sreće, ali...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Upravo na drugom forumu se spominje dokumentarac o Andrli iz Imperium of jazz

 

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/214795/PROGRAM-Novosadske-kulture-secanja-Svirke-film-i-izlozba-u-Radio-kafeu.html

 

Rekoh, da jos nisam uspeo da nadjem ni dokumentarac o Tismi. Zasto autori ne okace svoje radove na neku platformu gde moze da se plati i odgleda? Nisu u pitanju izdanja koja zaradjuju velike pare. Uzak krug ljudi kojima se obracaju, a koji su u svojim srednjim godinama, bi bio srecan da kroz pay per view podrzi rad na novim projektima. Bar tako mislim. 

Link to comment

Moguce da ce Nebeska tema krenuti sa necim takvim, kad su vec radili i kraudfanding ili kako se vec zove prikupljanje sredstava malim donacijama

Link to comment
On 17.5.2019. at 15:08, morgana said:

 Miljama su mi ispred ne samo Zdenkov i Saperov segment, nego i Giletov koji zadire u vrijeme blize danasnjem, od Maksovog i Rundekovog - a tu ne bih zamjerila Maksu i Rundeku, nego reziseru, jer ne vjerujem da je u pitanju bila namjera i poruka. Rakursi su prosto nekako neuskladjeni, a ne samo razliciti.

 

maticevic mnogo izmucio glumce u onim zamisljenim monoloskim scenama. misim da bi ono stondirano snimanje noktiju i usporovanje slike/zvuka u zivotu nakon vlade imalo boljeg efekta da su snimani u nekim prirodnijim enterijerima/eksterijerima. svaka cast giletu kako se iskobeljao. kad smo kod rakursa, ima tu nenamerno komicnih situacija ko kad mali divljan radi trbusnjake dok ide balada ('kada dodju drugi decaci ko ja'). misim ta scena ima nekog literalnog smisla i verovatno bi funkcionisala da je snimana iz nekog relaksiranijeg ugla tj. da trbusnjaci nisu prikazani tako dramaticno lol.

Link to comment

 

misim moja devojka i ja smo uzivali u bioskopu jer smo ko svi posteni stanovnici ovog grada fanovi divljaninovi. i preporucujemo svima.

 

samo film ne odgovara liku i delu 1 vlade divljana. prilicno je heavy-handed, nezaigran, neelegantan. ko neki film o niku kejvu sacuvaj boze:D. ali opet, tesko je snimiti film i dobro je da je snimljen.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pogledah film juce, dobar je. Najveca zamerka su smisljeni intervjui. Nije spontano. Najbolji su snimci iz privatne arhive. Nije mi se svidela verzija Nebeske teme na kraju, kao ni Rusija u izvodjenju Bajage. Moglo je sve to malo bolje. Nadam se da dvd izdanje, ako ga bude, ima neke dodatke

Link to comment

Ja gledao Sinišu Škaricu sinoć, potvrdilo mi se da je trebalo njega više da bude, iz onoga sinoć imam utisak da je imao šta da kaže...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...