Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Уживање је било читати Мауин извјештај. Надам се да ће бити неко видео издање негдје.

Link to comment

fantastično je bilo. malo je zvuk prštao u prvom delu, al potpuno nebitno.

 

Cukić je imao odličan momenat kada je ispričao anegdotu sa početka njihovih karijera. Merlin je prerastao u Idole, a njegov tadašnji bend Tilt (ako nisam loše čuo) se raspao. i onda on odlazi da sluša probu Idola i razgovor posle ide ovako nekako (opet, nadam se da nisam loše čuo).

 

Zdenko: Čujem raspao ti se Tilt.

Cukić: Pa jeste.

Zdenko: Znači, slobodan si?

(tajac)

Cukić: Čekaj, je l ti to meni nudiš posao u Idolima?

Divljan: Čekaj, je l ti to njemu nudiš moj posao u Idolima?

Zdenko: Ma ne to, nego treba neko da nam nosi opremu.

 

btw Cukić je bio fenomanalan u izvođenju "Kenozoik".

 

i potpuno neverovatno Vuča iz Darkwooda koji je možda i highligh večeri, meni bar, sa "Vetar i zastave" i "Sve što hoću da znam". to je tako čudno izgledalo, a tako dobro zvučalo.

Link to comment

predin imao lep uvod a i nastup - ima snimak na yt, rundek posle svoje pesme ne daje gitaru tehnicaru i ostaje na rusiji sa bajagom, meni delovalo spontano i dovoljno da me digne iz stolice.
dobro je sto je od polovine letnje kino preuzelo - max je veliki zajebant a uz to je imao lepe posvete vladi. tako da je prica dobila malo vedriji ton.
o kraju koncerta ne znam sta bih napisao...

Link to comment

Ja sam razmišljao da idem, ali kad sam video da neće biti Krla i Šapera, posmislih šta ja tamo da tražim...  :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment
43 minutes ago, Svarog said:

fantastično je bilo. malo je zvuk prštao u prvom delu, al potpuno nebitno.

 

Cukić je imao odličan momenat kada je ispričao anegdotu sa početka njihovih karijera. Merlin je prerastao u Idole, a njegov tadašnji bend Tilt (ako nisam loše čuo) se raspao. i onda on odlazi da sluša probu Idola i razgovor posle ide ovako nekako (opet, nadam se da nisam loše čuo).

 

Zdenko: Čujem raspao ti se Tilt.

Cukić: Pa jeste.

Zdenko: Znači, slobodan si?

(tajac)

Cukić: Čekaj, je l ti to meni nudiš posao u Idolima?

Divljan: Čekaj, je l ti to njemu nudiš moj posao u Idolima?

Zdenko: Ma ne to, nego treba neko da nam nosi opremu.

 

btw Cukić je bio fenomanalan u izvođenju "Kenozoik".

 

i potpuno neverovatno Vuča iz Darkwooda koji je možda i highligh večeri, meni bar, sa "Vetar i zastave" i "Sve što hoću da znam". to je tako čudno izgledalo, a tako dobro zvučalo.

Bila je i moja keva na koncertu koja ne sluša DD sigurno i koja je posle koncerta rekala da joj je najlepše bilo uz Vučina dva izvodjenja. Definitivno highlight!

 

Ali meni je kad čujem Bajagin glas kraj svega. :D Tako mi je hardcoded od pete godine. Plus to što je Rusija najveća i najomiljenija Vladi bila pesma. 

Link to comment
15 minutes ago, ToniAdams said:

vidim da je bajaga malo fulao tekst.

nek budem zao covek, al ne kapiram stvarno sta tu traze cuko, bajago i loso. 


nije samo bajaga al nije ni bitno.
@cuko, bajaga i loso - ocel opet biti vencometrije?

Link to comment
7 minutes ago, ParaPsycho said:


nije samo bajaga al nije ni bitno.
@cuko, bajaga i loso - ocel opet biti vencometrije?

oce ako si dovoljno debil da tako tumacis

Link to comment
3 minutes ago, aram said:

Jete gomna, cuko i bajaga su drugari iz kraja, i dobri momci. A ni loša nije baš loš. 

pa da, mogo je bas i suadu zapjevat.

 

Link to comment
4 minutes ago, Svarog said:

Ja sam se nadao da će se neko setiti da pozove Jahiju pa da ovaj pokida "Ja je zovem meni da se vrati". Ozbiljan sam. 

I Milenu Plavšić da se kezi pored. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...