Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

da li neko hoce da ripuje 'die tonecentrale' imao sam kada se pojavio, ali sada vise nemam. znam jednog drugara, ali se sa njim nisam cuo dugo, i bilo bi mi glupo da ga cimam samo zbog toga, a znam da ima cd. na slsku je ocajan bitrate, ali to je uglavnom i uvek sa nasim bendovima/izvodjacima..

 

da, kao sto ste napisali, kao da je umro neko vama drag i blizak...

Link to comment

da li neko hoce da ripuje 'die tonecentrale' imao sam kada se pojavio, ali sada vise nemam. znam jednog drugara, ali se sa njim nisam cuo dugo, i bilo bi mi glupo da ga cimam samo zbog toga, a znam da ima cd. na slsku je ocajan bitrate, ali to je uglavnom i uvek sa nasim bendovima/izvodjacima..

 

prodato! hvala giuseppe! :)

Link to comment

Pontijače, on jeste bio fini dečko, ali skroz na rock'n'roll način. Pa ćeš tako naći njegove stihove

 

Kad bi majke znale

Da im jebem kćeri

Rekle bi mi Vlado

Ti odvratna zveri

 

A takođe, potraži u vidicima sa početka 1980-tih njegovu Baladu o riđopičkoj (nema na netu)

Е свако је имао покушај клозетског циклуса...

Link to comment

Bas smo veceras tuzni kod kuce. Stavili smo decu da spavaju i slusamo ga zena i ja,i svako je u mislima negde daleko i ne mislimo jedno na drugo i to je veceras ok. I mislimo na Beograd iz 80tih kad smo bili klinci i otkrili tu muziku, i na Beograd 90tih kad smo je slusali iz prkosa i da ostanemo normalni, i na Beograd iz 2000 kad smo je slusali izgubljeni i na Berlin 2015 kad je slusamo jer kao da je otisao deo Beograda i deo nas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...