Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

jaoj, ja mislila samo skroz stari od toga umiru

 

To je ono što je Divljan ispričao kada je pokušao da "spusti loptu" nakon što je Maks Juričić rekao da se ovaj bori za dušu.

Nije hteo da se pravi big deal od njegove bolesti.

Moguće je i da je posredi bila dijagnoza kancera, a Divljan, suzdržan  i vrlo privatan kakav je bio, nije želeo da to ode u medije. 

 

Kako god, ne želim da spekulišem dalje, poenta je da je imao jedan jako otmen odnos prema životu, što je demonstrirao tim javnim negiranjem da je teško bolestan.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

A oglasio se bio skoro i rekao da je ok. :( Edit: ovo sto Vasa rece. 

 

Za mene uvek bio i bice jedan od najtalentovanijih i najzanimljivijih muzicara te cuvene ex-yu scene, mnogo vise od nekih izvikanijih imena, ali je covek resio da zivot i karijeru odvede u nekom drugom pravcu nakon pucanja zemlje 

 

Zao mi bas

Edited by Sludge Factory
Link to comment

... i ko ce sada da pise savrsene pop pesme... covece... pa njegov best of tesko da ce neko moci da prevazidje dugo, dugo... ep koji je izdao sa letnjim kinom mi je bio nada da ce se opet aktivirati... bas nekako krenulo i obecavalo dobre muzike ...ovako... nije fer... kako su godine prolazile sve vise cenim njegove pesme, a retki su muzicari za koje to mogu da kazem...pocivaj u miru.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...