Jump to content
Sign in to follow this  
condor

Vankuver

Recommended Posts

dragance

Dok ne reše one dzankije iz Hastingsa, to će biti samo investment property. Jebes downtown pored SoMo, Davies i False Creeka.

nera

Deo oko Hastingsa da, trenutno samo kao investment. Teorija zavere on, fentanil cisti sve to polako. Teorija zavere off, za par godina ce se to promeniti kao i ostali krajevi.

Mi smo u Mt. Pleasant delu recimo, koji je do pre desetak godina bio isto sto hastings sada. Kraj se potpuno promenio i sad je jedan od najpozeljnijih.

Ja sam prezadovoljna ovim krajem, ima sve sto meni/nama treba.

North Van i slicno je sjajno za mirniji porodican zivot, plus kao investicija.

Fins fleet

Ne znam kako je bilo ranije, ali nije Hastings jedini Hastings, iako je tamo najveca koncentracija. Sada nesrecnike mozes sresti svuda po centru. Ne razumem, da pogase novogodisnje ukrase od februara do novembra i da pola para koje ulazu u saobracajne znakove uloze u sklonista, pa smestice barem pola ljudi. Naravno uzorak mi je mali, ali imam utisak da se ni lokalni sakucnici ne pretrzu da pomognu. Najlepse i najsurovije mesto na svetu. Tuga.

Edited by Fins fleet

dragance

Teško je pomoći nekom ko ne želi da mu se pomogne i ko je zavisnik. Nije lako objasniti. Btw, podrška i pomoć koja postoji je medju boljim u tom delu sveta. Mnogo bolja neko nešto južnije, preko granice.